.
.
Joanna Szwalikowska - 22 Sierpnia 2020

Na zdjęciu jest lis. 90% osób poddaje się po 30 sekundach

To niepozorne zdjęcie na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ukrył się na nim jednak lis, którego niewiele osób jest w stanie znaleźć. Czy tobie się to uda? Aż 90 procent osób poddaje się już po krótkiej chwili. Ukryte zwierzę jest praktycznie nie do odnalezienia dla niektórych internautów.

Spójrz na zdjęcie powyżej, pamiętaj, by przyjrzeć się bardzo dokładnie. Czy uda ci się odnaleźć lisa, który się na nim ukrył? Większość osób poddaje się już po krótkiej chwili. Tymczasem wystarczy chwila skupienia i naszym oczom ukaże się lis. To świetna okazja, by sprawdzić swoją spostrzegawczość.

Katarzyna Dowbor uratowała mu życieKatarzyna Dowbor niedawno uratowała mu życie. Cała prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Na zdjęciu ukrywa się lis - czy jesteś w stanie go odnaleźć?

Jeśli jesteś fanem ilustracji oraz zdjęć opierających się na iluzji optycznej, świetnie trafiłeś. Na zdjęciu powyżej ukrył się lis. Twoim zadaniem jest odnalezienie go. Daj sobie chwilę na poszukiwanie. W pierwszej sekundzie go nie widać, ale po dłuższej chwili spędzonej nad zdjęciem, jesteś w stanie go odnaleźć.

Powyższe zdjęcie wydaje się nie wyróżniać spośród innych fotografii w tym stylu. Różni je jednak przede wszystkim ukryty zwierzak, a dokładniej lis. Większość osób poddaje się już po kilku sekundach, nie będąc w stanie go odnaleźć. Wystarczy jednak dać sobie moment i się przyjrzeć. Spróbuj myśleć w nieoczywisty sposób. Takie podejście może bardzo pomóc w tej niełatwej zagadce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dzieci - zabójstwaCzarna seria, kto i dlaczego zabija dzieci w Polsce? Prawda okazuje się przerażającaCzytaj dalej

Większość osób prawdopodobnie będzie szukała lisa na ziemi, ukrytego za którymś z drzew w mrocznej scenerii. Tymczasem warto przez chwilę pomyśleć nieszablonowo i poszukać go w mniej oczywistym miejscu. Masz już dość? Jeśli nie jesteś w stanie odnaleźć lisa, mamy dla ciebie małą podpowiedź - przyjrzyj się górnej części zdjęcia, szczególną uwagę zwróć na jego prawą stronę.

Dzisiaj grzeje:

1. W niedzielę o 5:00 rozpocznie się wielka ewakuacja w Polsce. Ogromne niebezpieczeństwo

2. Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobać

3. Nie żyje córka słynnego dziennikarza. Dopiero co pochował syna, rodzinna tragedia

Jeśli udało ci się odnaleźć lisa, gratulacje, należysz do mniejszości, która nie poddała się po kilku sekundach. Nadal masz problem? Poniżej znajdziesz zdjęcie z odpowiedzią. Jeśli spodobała ci się zabawa, koniecznie spróbuj odnaleźć trzecią osobę na zdjęciu. Możesz również podjąć się próby odnalezienia psa na ilustracji.

Obrazy Pikio

Źródło: YouTube Mind Oddities

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarny muzyk nie żyje, wszyscy słuchaliśmy kawałków jego zespołu. Strata, jakiej nikt się nie spodziewał
  2. Wydano pilne ostrzeżenie na dzisiaj. Chodzi o poważne zagrożenie dla dzieci
  3. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy w Polsacie. Budzą niepokój
  4. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, śmierć przyszła nagle
  5. Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomi

Eleni występ pieniądzeIle kosztuje występ na weselu największych gwiazd? Eleni w dole stawki, rekordzistka inkasuje prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News