zdjęcie
Lolmania.pl
Mateusz Sidorek - 18 Maja 2020

Mąż przypadkiem znalazł zdjęcie żony sprzed 18 lat. Zobaczył jeden szczegół, który totalnie go zmroził

Każde zdjęcie z przeszłości może wywołać w nas bardzo silne uczucia. Szczególnie, jeśli przedstawia naszego partnera lub partnerkę. Gdy mężczyzna przyjrzał się lepiej fotografii, na której była jego żona, nie potrafił ukryć zdziwienia. Wszystko przez pewien element, który znajdował się niedaleko jego małżonki. Niesamowitą historię i zdjęcia opublikował portal Lolmania.pl.

Zdjęcie przekazane przez portal Lolmania.pl skrywa niesamowitą historię. Aż trudno uwierzyć, że wydarzyła się ona naprawdę, ponieważ przypomina scenariusz romantycznego filmu. Sam mężczyzna, który obejrzał fotografię swojej żony, dopiero po latach dostrzegł na niego zadziwiający szczegół. Najpierw jednak musimy cofnąć się do 2011 roku, gdy oboje się poznali.

rosółTajna sztuczka Magdy Gessler na przepyszny rosół. Wystarczy dodać jeden nietypowy składnik pod koniec gotowaniaCzytaj dalej

Zanim to zdjęcie trafiło w ręce Ye, mężczyzna nie wiedział, ile łączy go z jego żoną. Poznał kobietę w 2011 roku i oboje szybko zapałali do siebie silnym i prawdziwym uczuciem, które połączyło ich na lata. Owocem ich związku były bliźniaczki, które urodziły się po ślubie pary. Ich życie było spokojne i stabilne. Oboje potrafili czerpać radość ze zwyczajnej - przez niektórych określanej jako nudnej - codzienności.

Zdjęcie, które wywołało ogromny szok po latach

Zdjęcie, które obejrzał Ye, doprowadziło do go niesamowitego odkrycia. Wcześniej wraz ze swoją żoną mężczyzna odwiedził teściów, by wraz z nimi wspólnie spędzić czas. Rodzice jego żony zaczęli przyglądać się małym bliźniaczkom i dyskutowali, do dzieci są bardziej podobne. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości, teściowie wyciągnęli stare zdjęcia ich córki.

Pewne zdjęcie sprawiło, że Ye zatrzymał się przy nim na dłużej. Początkowo nie wiedział, dlaczego widok przedstawiony na fotografii wydaje mu się tak znajomy. Jego żona, Xue siedziała przed May Fourth Square. Mąż zauważył, że niedaleko kobiety stoi mężczyzna, którego rozpoznaje. Wreszcie Ye rozpoznał w nim samego siebie. Przez chwilę nie mógł uwierzyć, w to co widzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

gotowanieNie trzeba wyrzucać przypalonego garnka aluminiowego. Jest prosty trik, aby go uratować, wystarczy trochę ryżuCzytaj dalej

- Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach. Poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu - słowa Ye cytuje portal Lolmania.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Zwłaszcza córka bardzo przeżywa pożegnanie, został jej tylko jeden koń

2. Nie żyje aktor znany m.in. z „M jak Miłość”. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby

Okazało się, że zdjęcie zrobiono 11 lat przed tym, jak Ye poznał swoją ukochaną. Wszystko wskazywało na to, że w 2000 roku oboje byli w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Mężczyzna przypomniał sobie, że tego dnia zdjęcie przed May Fourth Square zrobił mu jego kolega. W końcu odnalazł swoją fotografię i pokazał bliskim. Parę połączył niezwykły zbieg okoliczności. Oboje przyznali, że Qingdao to dla nich szczególnie ważne miasto. Niedawno pisaliśmy też o przyjaciółkach, które znalazły coś dziwnego na wspólnej fotografii.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: Lolmania.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strata
  4. Czy można zrywać dziko rosnące konwalie? Wielu może się zdziwić, odpowiedź nie jest oczywista
  5. Już w tym tygodniu pogoda rozczaruje Polaków. Trzeba się przygotować na fatalny scenariusz
  6. Fani nie mieli pojęcia. W sieci pokazało się nagranie z Iwoną Pavlović, takiej jej nie znaliśmy
  7. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Kasia Cichopek fani są zaskoczeniKasia Cichopek pokazała za dużo? Fani są zniesmaczeni, nie chcieli oglądać jej w podobnej odsłonieCzytaj dalej

źródło: Lolmania.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News