Zdjęcie grobu
fot. nowepomorze.pl
Monika Majko - 14 Listopada 2020

Zrobiła z pozoru zwykłe zdjęcie grobu. Kiedy w domu przyjrzała się bliżej, zamarła, przerażający szczegół

Zdjęcie zostało zrobione na cmentarzu w jednej z polskich miejscowości. Kiedy autorka fotografii przyjrzała jej się z bliska, zamarła z przerażenia.

Zdjęcie zostało wykonane wieczorem na cmentarzu w polskiej miejscowości na Pomorzu, na fotografii wśród grobów można dostrzec przerażający szczegół. Autorka obrazu pobladła, gdy zorientowała się, co znajduje się na fotografii. Historię zdjęcia opisał portal nowepomorze.pl.

Zdjęcie z cmentarza zawiera przerażający szczegół

Historia niezwykłego zdjęcia z cmentarza została opisana przez portal nowepomorze.pl. Serwis opublikował również na swoich łamach fotografię, która została zrobiona 1 listopada 2014 roku w starej części nekropolii w Kościerzynie w województwie pomorskim.

- To było dwa lata temu we Wszystkich Świętych. Moja koleżanka była na grobach swoich bliskich, na cmentarzu w Kościerzynie - relacjonowała portalowi jedna z mieszkanek Kościerzyny. 

Mamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejMamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejCzytaj dalej

Kobieta odwiedzająca cmentarz w Święto Zmarłych była zachwycona widokiem rozświetlonych zniczami grobów. Mieszkanka Kościerzyny postanowiła uwiecznić ten widok na zdjęciu, które wykonała przy pomocy telefonu komórkowego. Kiedy przyjrzała się fotografii w urządzeniu, zamarła z przerażenia. Autorka fotografii była przerażona widokiem małej dziewczynki w stroju ludowym, który ukazał się na fotografii. Kobieta jest pewna, że w momencie wykonywania fotografii, na cmentarzu nie było dzieci.

- Koleżanka chciała pokazać rodzinie, jaka niesamowita atmosfera jest o tej porze na kościerskim cmentarzu przy rodzinnych grobach. Zrobiła zdjęcie i kiedy następnego dnia oglądała zdjęcie w telefonie, zauważyła, zresztą inni też, że widać tam postać jakiejś dziewczynki, jak gdyby w stroju ludowym - opowiada dalej rozmówczyni portalu nowepomorze.pl.

- To było za kaplicą cmentarną, gdzieś po godz. 22:00. Jednak niczego takiego, co widać na zdjęciu, nie było w tym czasie na cmentarzu w tym miejscu - dodała koleżanka autorki fotografii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Na zdjęciu można dostrzec postać małej dziewczynki w stroju ludowym

Wszyscy, którzy oglądali zdjęcie w telefonie komórkowym kobiety przyznali, że postać dziewczynki stojącej nad grobem w lewym górnym rogu obrazu jest wyraźnie widoczna. Koleżanka autorki fotografii postanowiła sprawdzić u specjalisty, czy nie doszło do fotomontażu. Jeden z kościerskich fotografów, który zbadał zdjęcie za pomocą komputera, miał przyznać, ze nie ma w obrazie żadnego śladu ingerencji cyfrowej.

- To było za kaplicą cmentarną (kościół Św. Barbary - red.), gdzieś po godz. 22. Jednak niczego takiego, co widać na zdjęciu nie było w tym czasie na cmentarzu w tym miejscu - opowiada nam koleżanka autorki fotografii. Zaintrygowana tym zdjęciem autorka poszła do fotografa i pytała czy to możliwe, że to jakiś fotomontaż. - Nie, nie ma tu żadnego śladu po ingerencji - miał powiedzieć jej kościerski fotograf po zbadaniu zdjęcia w komputerze.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Rozmówczyni portalu nowepomorze.pl przyznała, że bardzo poruszyła ją historia tego zdjęcia. Kobieta jest przekonana, że uwieczniono na nim ducha małej dziewczynki.

- Widać tańczącą postać, w podkolanówkach, sukience, kamizelce, ubraną jakby w regionalny strój. I widać nawet kitki, więc za dużo tych rzeczy jak na jakieś złudzenie. Ewidentnie jest świętych obcowanie, bo ja w to wierzę - wyznała kobieta.

Zdjęcie

Zdjęcie

fot. nowepomorze.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: nowepomorze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News