Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania

Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania Źródło: Twitter

Zdjęcie, które widzicie, stało się jedną z najpopularniejszych w sieci zagadek. Na fotografii ukryło się aż sześciu doskonale zakamuflowanych żołnierzy. Sprawdź, czy uda ci się ich odnaleźć.

Zdjęcie zostało opublikowane w sieci przez przedstawicieli brytyjskiego wojska. Miało stanowić zaskakujące, niełatwe wyzwanie dla fanów militariów. Przy okazji pokazało także, jak skutecznie żołnierze potrafią obecnie maskować się w terenie.

Zdjęcie to prawdziwy test na spostrzegawczość

Aby ukryć się przed wprawionym okiem, snajperzy użyli specjalnych strojów, które pozwoliły im zamaskować się wśród drzew, krzaków i trawy. Przy pierwszym przyjrzeniu się zdjęciu trudno dostrzec chociaż jedną postać. Na fotografii jest ich za to aż sześć. Zdjęcie zostało wykonane na Salisbury Plain w lipcu zeszłego roku, a do sieci trafiło w styczniu, jako świąteczno-noworoczna zagadka dla internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy fotografia została udostępniona na Twitterze, bardzo szybko spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników platformy. Wielu z nich przyjęło wyzwanie, głowiąc się nad testem na spostrzegawczość. Spora część komentujących przyznawała, że nie udało im się wskazać wszystkich ukrywających się żołnierzy. Niektórzy, mimo upływu kilku minut, nie mogli znaleźć nawet jednego.

Pod fotografią znajdziecie rozwiązanie testu

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Wiadomość przekazała rodzina. Nie żyje uwielbiany aktor, Polacy pokochali go za serial na Polsacie

Na szczęście kilka dni później w sieci opublikowano drugą i trzecią fotografię, na których dokładnie wskazano, gdzie znajdują się snajperzy. Rozwiązanie testu znajdziecie więc oczywiście pod właściwym zdjęciem. Zanim po nie sięgniecie, spróbujcie jednak samodzielnie zmierzyć się z tym naprawdę niełatwym zadaniem.

 

Poniżej znajdziecie rozwiązanie. Ich kamuflaż okazał się tak dobry, że dopiero częściowe ujawnienie pozwoliło na zlokalizowanie każdego z nich. Niesamowita robota!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Wyszło na jaw dopiero po śmierci Lipko. Niewyobrażalne
  4. Niepokojące zdjęcie Dagmary z Królowych życia w sieci. Fani zadrżeli, cierpienie jej nie opuszcza
  5. W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie Królikowskiego. Widok przyprawił fanów o szybsze bicia serca

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News