Po poznaniu historii tego obrazka długo nie zaśniecie. Mało kto widzi, co w nim jest niepokojącego

Po poznaniu historii tego obrazka długo nie zaśniecie. Mało kto widzi, co w nim jest niepokojącego Źródło: wikipedia The Orchid Club

Zdjęcie wygląda niepozornie, przedstawia wesołego klauna. Niewiele osób zna prawdę, która się za nim kryje. Ciężko pogodzić się z tym, co się wydarzyło.

Zdjęcie pokazuje zwyczajnego klauna, którego można spotkać w każdym cyrku i parku rozrywki. Wiele osób może go kojarzyć z fantastyczną zabawą, jednak nie tak było w tym przypadku. Prawda, która się kryje za tym zdjęciem, może wywoływać ciarki. Nikt kto ją pozna, nie może spokojnie spać w nocy. 

Zdjęcie skrywa przerażającą historię 

Zdjęcie przedstawia malunek, który został wykonany przez Johna Wayna Gacy'ego. Jest to mężczyzna, który przez całe życie mieszkał w Chicago. Społeczeństwem wstrząsnęły doniesienia na jego temat, kiedy na jaw wyszło, że autor zdjęcia odpowiedzialny jest za morderstwa i gwałty, których dokonywał przez sześć lat. 

W sumie jego ofiarami padło 33 mężczyzn i chłopców. Najmłodszy chłopak miał 14 lat, a najstarsza ofiara mogła mieć około 30 lat. Klaun był przykrywką, którą stosował, by poznawać kolejne ofiary. Gacy przez długi czas występował charytatywnie właśnie jako klaun. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęcie pokazuje prawdziwe oblicze mężczyzny

Gacy wpadł w ręce policji, kiedy okazało się, że może mieć coś wspólnego z zaginięciem Roberta Piesta. Kiedy funkcjonariusze znaleźli się w jego mieszkaniu, z przerażeniem odkryli, że znajduje się tam 29 rozkładających się ciał. Gdy na jaw wychodziły kolejne zbrodnie, mężczyzna przyznał się do wszystkiego i wskazał, gdzie znajdują się pozostałe ciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą

2. Ślub pary z zespołem Downa: po 25 latach pokazali, jak dziś wyglądają. Niesamowite

Ofiarami Gacy'ego stały się przede wszystkim męskie prostytutki, ale wśród nich trafiali się chłopcy, których spotykał na przystanku autobusowym i zaciągał do domu. W mieszkaniu zakładał ofiarom kajdanki, utrzymując, że będzie wykonywał magiczne sztuczki, po czym przechodził do brutalnych gwałtów i mordowania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowy objaw czerniaka. Trzeba dokładnie przyjrzeć się dłoniom
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  4. Tajny trik kucharzy na jeszcze szybsze ugotowanie idealnego makaronu. Nigdy się nie skleja, wystarczy jeden szczegół
  5. Media przekazały fatalną wiadomość. Zmarła w okropnych okolicznościach, osierociła dwójkę dzieci
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

źródło: wikipedia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News