Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem

Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem Źródło: Krosnocity.pl

Nie można nazwać tego inaczej niż kompletną kompromitacją Urzędu Miejskiego. Pomimo oficjalnych zaleceń urzędnicy spędzają czas w pracy i obsługują interesantów, a zastosowane przez nich środki bezpieczeństwa wydają się być śmieszne, potwierdzają to zdjęcia.

Zdjęcia, które pojawiły się na jednym z lokalnych portali wywołały oburzenie wśród mieszkańców Krosna. Wiedzieli oni, że co prawda ich urząd pozostaje otwarty, ale nie spodziewali się tak lekceważącego podejścia do zagrożenia epidemiologicznego.

Zdjęcia potwierdzają tylko to, o czym się mówiło

Zdjęcia nie są zaskoczeniem dla petentów odwiedzających krośnieński urząd miasta. Wspominali oni, że pomimo wywieszonych na drzwiach informacji, nijak ma się to do rzeczywistości. Wejście do budynku odbywa się co prawda tylko poprzez jedne otwarte dla wizytujących drzwi, jednak obsługa wszystkich interesantów odbywa się w jednym pokoju, a dostęp do pierwszego piętra, gdzie znajdują się biura rady czy gabinet prezydenta, został całkowicie wstrzymany. Szeregowy urzędnik narażony jest na kontakt z zarażoną osobą i pomimo używania rękawiczek nadal muszą korzystać z transakcji gotówkowych, które w oficjalnych komunikatach określane są jako stwarzające duże zagrożenie na przeniesienie wirusa COVID-19.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Brakuje podstawowego wyposażenia

Urzędnicy pracujący w magistracie zaznaczają, że pomimo ograniczeń poruszania się po budynku oraz pozornych zabezpieczeń przez infekcją nie dostali podstawowych środków pomagających w zachowaniu higieny. Kiedy zostali zapytani o to. czy posiadają płyn do dezynfekcji, pokazują jedynie płyn do czyszczenia lodówek, który otrzymali od władz. Nic innego nie zostało im dostarczone.

Dzisiaj grzeje: 1. Unia Europejska podjęła decyzję ws. walki z koronawirusem w Polsce

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Stwarzają pozory i nie stosują się do zaleceń

Zdjęcia dokumentują totalny blamaż jeśli chodzi o walkę z wirusem w krośnieńskim urzędzie miasta. W łazience, do której kierowani są odwiedzający budynek interesanci również nie ma płynu do dezynfekcji, ale nawet gdyby był, to prawdopodobnie niewiele by to pomogło ze względu na to, że ludzie i tak nie stosują się do próśb wywieszonych na korytarzach, a strażnik znajdujący się w budynku odpowiada jedynie za przestrzeganie zakazu wstępu na piętro, więc tak naprawdę nikt nie dba o zachowanie higieny w trakcie obsługi. Informacja, że osoby z kaszlem nie zostaną obsłużone również jest nieprawdziwa i potwierdzają to nie tylko urzędnicy, ale także odwiedzający urząd ludzie.

Źródło: Krosnocity

Źródło: Krosnocity

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Nauczyciel szkoły podstawowej ma koronawirusa. Szkoła ostrzega rodziców
  4. Czy koronawirusem można zarazić się przez jedzenie? Najnowsze badania nie pozostawiają wątpliwości
  5. Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Krosnocity

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News