Kto chce pochować Zbigniewa Ziobrę? Wybrano dla niego trumnę

Kto chce pochować Zbigniewa Ziobrę? Wybrano dla niego trumnę Źródło: Fot. Flickr

Zbigniew Ziobro otrzymał dziś niecodzienny i mocno nietaktowny prezent. Do jego biura poselskiego ktoś wysłał trumnę. Czy minister sprawiedliwości ma powody do tego, aby obawiać się o własne życie? Kto jest autorem gróźb kierowanych w jego stronę?

Zbigniew Ziobro już niejednokrotnie zmagał się z problemem gróźb i niechcianych podarunków. Zaledwie 2 lata wcześniej, w 2016 roku, ktoś wysyłał do polityka listy z pogróżkami, a do tego dołączył pakunek zawierający tajemniczą, sproszkowaną substancję. Po tym incydencie ministrowi sprawiedliwości przyznana została ochrona ze strony biura ochrony rządu. Czy tym razem do akcji również będą musiały wkroczyć odpowiednie służby?

Zbigniew Ziobro i czarna trumna

Okazuje się, że ofiarodawcą tego niecodziennego prezentu nie jest żadna anonimowa postać. Osobą odpowiedzialną za całe zamieszanie okazała się aktywista z partii SLD. Kobieta tłumaczy, że nie miała na celu zastraszania ministra sprawiedliwości. Chciała jedynie zwrócić uwagę na ważne społecznie kwestie. - Tłumaczyłam pracownikowi, że chodzi o pogrzebanie sądów przez Ziobrę. Ciężko zwrócić uwagę polityka, stąd takie dramatyczne środki – oświadczyła działaczka z Kielc. Głos w sprawie zabrał również Damian Sławski, współpracownik Zbigniew Ziobry, który odebrał od kobiety niecodzienny "prezent". - Prosiła, żeby przekazać trumnę ministrowi. Nie zgłaszaliśmy sprawy, bo groźby i nieprzyjemności są na porządku dziennym – stwierdził mężczyzna.

Panika w biurze ministra

Współpracownicy Zbigniewa Ziobry zaczynają obawiać się o własne życie. Boją się nawet o to, że pewnego dnia ktoś po prostu wejdzie i zacznie strzelać. -  Nie wiem, czy ktoś nie wejdzie do biura, i nie zacznie mnie wyzywać czy może będzie strzelał jak do Marka Rosiaka - wyraził swój niepokój Mariusz Gosek, który pełni funkcję szefa biura poselskiego Zbigniewa Ziobry.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że takich przypadków jest o wiele więcej niż mogłoby się komukolwiek wydawać. Nie wszystkie jednak są nagłaśniane: - To nie są pojedyncze zdarzenia. W sieci można czytać wulgarne komentarze, do biura trafiają groźby - oświadczył szef biura ministra sprawiedliwości. Mimo wielu niebezpiecznych sytuacji, Zbigniew Ziobro nie panikuje i nie zawiadamia służb. Jego współpracownicy odbierają go jako niezwykle odważnego mężczyznę: - Szef jest bardzo odważnym człowiekiem. Wysłaliśmy ledwie jedno zawiadomienie. Chodziło o list, w którym pojawiły się pogróżki dotyczące naszych rodzin - kontynuuje Mariusz Gosek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak kończy się Patryk Jaki. Jest na wylocie z komisji reprywatyzacyjnej
  2. 2 minuty prawdy, które zmieniły wszystko. Wyciekło amatorskie nagranie Elżbiety Jaworowicz
  3. Horoskop dzienny na czwartek 25.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku. Co Cię czeka?
  4. Uważajcie na swoje psy! Ciężka i zakaźna choroba roznosi się w Polsce
  5. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News