Dramat żony Wodeckiego. Nie radzi sobie z jego śmiercią

Dramat żony Wodeckiego. Nie radzi sobie z jego śmiercią Źródło: Fot. YouTube

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Jego śmierć szczególnie mocno przeżyły córka oraz żona, które do dziś nie pogodziły się ze stratą. W najbardziej intensywnej żałobie niezmiennie pozostaje więc właśnie życiowa partnerka muzyka.

Córka Wodeckiego, Katarzyna Wodecka-Stubbs opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów o szczegółach swego życia po śmierci ojca. Ujawniła także, jak czuje się obecnie jej matka.

Rodzina Wodeckiego o swej stracie

- Oglądam go jako młodego, wesołego faceta o świetnym głosie. Czasem odkrywam tatę na nowo. (...) Naszych prywatnych zdjęć z wakacji i z uroczystości nie mogę oglądać - powiedziała niezwykle szczerze Wodecka-Stubbs. - Tata bywał w Krakowie 2-3 razy w tygodniu. Mama była przyzwyczajona do takiego trybu ich życia. Zdążyła się tego nauczyć, przecież mieli długi staż małżeński. Cały czas jeździł, grał, ale kiedy już wracał, wtedy kolacjowaliśmy, spotykaliśmy się. Był stadnym człowiekiem - wyjawiła także córka artysty.

Próby poradzenia sobie ze śmiercią Wodeckiego

Żona Wodeckiego przeżywa prawdziwy dramat. Nie może jeszcze pogodzić się ze stratą ukochanego. Ciągle nie potrafi o nim zapomnieć i rozpamiętuje, wspólnie spędzone chwile. Większość czasu spędza w domku letnim, w którym spędziła najpiękniejsze chwile ze swoim mężem. - Jak co roku zasadziła pomidory malinowe, które uwielbiał Zbyszek, kalarepę i ziemniaki. (...) On to wszystko bardzo doceniał. Lubił wiejskie klimaty, świeże mleko, które kupowali u sąsiada - wyjawiła osoba z bliskiego otoczenia rodziny artysty w rozmowie z mediami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Włodarczyk straciła wszystko. „Karma wraca, s*ko!”
  2. Cała Polska mówi o tym, co założył na siebie Michał Szpak. Koncert zrobił furorę
  3. Mandaryna przerywa milczenie. Opowiedziała o horrorze w małżeństwie z Wiśniewskim
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News