Ile zarabiał Zbigniew Wodecki? Po latach od jego śmierci na jaw wyszły nieznane fakty

Ile zarabiał Zbigniew Wodecki? Po latach od jego śmierci na jaw wyszły nieznane fakty Źródło: YouTube - Kultowe Rozmowy

Zbigniew Wodecki przez lata był uznawany za jednego z najwybitniejszych muzyków w historii naszego kraju. Nie da się ukryć, że jego występy cieszyły tysiące osób w całej Polsce. Wiele ludzi zastanawia się, ile wokalista mógł zarabiać. Dopiero teraz fakty na ten temat zostały ujawnione.

Zbigniew Wodecki rozpoczął karierę na scenie na początku lat 70., jednak jego związku z muzyką zaczynały się znacznie wcześniej. Już jako pięciolatek zdarzało mu się uczęszczać na lekcje śpiewu, później był natomiast uczniem krakowskiej szkoły muzycznej, dzięki czemu mógł cieszyć się odpowiednim wykształceniem. Nabyte tam umiejętności z pewnością przydały mu się podczas licznych występów w polskich miastach. Był dzięki nim wyjątkowo ceniony przez rodaków.

Wobec jego licznych koncertów, które odbywały się przez ponad 40 lat, fani zadawali sobie pytania na temat zarobków muzyka. Wiele osób twierdziło, że muszą one być bardzo wysokie, skoro występów jest aż tyle. Prawda na ten temat nie była jednak ujawniana przez lata, bo sam artysta nie lubił się wypowiadać na temat swojego wynagrodzenia. Jego wysokość poznajemy dopiero teraz, kilka lat po śmierci Wodeckiego.

Zbigniew Wodecki mógł liczyć na wysokie zarobki

Swoją karierę muzyczną Zbigniew Wodecki rozpoczął w 1972 roku, gdy pokazał się publiczności na festiwalu w Opolu. Wcześniej akompaniował Ewie Demarczyk, jednak przełomem w jego przygodzie ze sceną był właśnie występ na słynnej scenie podczas znanego festiwalu. To właśnie wówczas dał poznać się wszystkim Polakom jako wybitny muzyk z szansami na zrobienie ogromnej kariery.

Wodecki występował na scenach w całej Polsce niemal aż do śmierci, która nadeszła nieoczekiwanie. Wokalista zmarł w 2017 roku na skutek powikłań po operacji. Wiadomość o jego odejściu zaskoczyła bardzo wielu Polaków, także tych, którzy rozpoczęli swoją karierę muzyczną między innymi dzięki twórczości urodzonego w Krakowie piosenkarza. Polscy artyści nie ukrywali wielkiego żalu po śmierci Zbigniewa Wodeckiego.

Zbigniew Wodecki z pewnością zarabiał wielkie kwoty

Wobec tak wielkiej kariery artysty wiele osób zastanawiało się, ile mógł on zarabiać. Informacje na ten temat nigdy nie zostały ujawnione, choć możemy być niemal pewni, że w grę wchodziły ogromne stawki. Zwłaszcza w czasach młodości Wodeckiego jego koncerty cieszyły się ogromną popularnością, w związku z czym z pewnością generowały one także wielkie przychody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew Wodecki lubił rozmawiać o pieniądzach, choć nigdy nie ujawnił wiadomości na temat wysokości swoich zarobków. Pytany przez dziennikarzy o swoją gażę zawsze twierdził żartobliwie, że jest ona zbyt mała, choć możemy być pewni, że nie mógł on zarabiać niskich kwot za występy organizowane regularnie w całym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News