Rodzina Wodeckiego będzie wściekła. Bończyk ich przechytrzyła

Rodzina Wodeckiego będzie wściekła. Bończyk ich przechytrzyła

Zbigniew Wodecki odszedł 22 maja 2017 roku. Jego śmierć zraniła przede wszystkim rodzinę oraz przyjaciół, którzy przez długi czas nie potrafili wyjść z głębokiej żałoby. Córka artysty nie będzie więc zadowolona ze sposobu, w który Olga Bończyk zdecydowała się obejść jej najważniejsze decyzje.

Bończyk i Wodecki znali się od wielu lat. Wspólnie koncertowali, spędzali wolny czas, byli doskonale zgranymi przyjaciółmi, którzy wzajemnie doceniali swój talent oraz pracowitość.

Zbigniew Wodecki: walka wśród jego najbliższych

Kiedy jednak muzyk odszedł, jego córka odcięła się od aktorki. Bończyk nie pojawiała się na wydarzeniach organizowanych ku czci gwiazdora, nie mogła grać jego utworów. Ostatecznie znalazła jednak sposób, aby obejść zarządzenia Katarzyny Wodeckiej-Stubbs, która przejęła w całości jego artystyczną spuściznę. Przechytrzyła rodzinę Wodeckiego, która z pewnością jest teraz wściekła na Bończyk. - Od Janusza Senta otrzymałam piosenki, które napisał dla Zbyszka Wodeckiego. Nie zdążył ich umieścić na płycie, więc pan Janusz dał je mnie - wyjawiła Bończyk w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

Trudne chwile artystki

Jednocześnie aktorka ujawniła, w jaki sposób udało jej się ostatecznie pogodzić z odejściem ukochanego przyjaciela. - Opowiadał mi kiedyś Filip Jaślar, że po tragicznej śmierci jednego z członków grupy MoCarta, zastanawiali się, czy powinni dalej występować. I wtedy Zbyszek zadzwonił, chcąc ich wesprzeć i powiedział: "Nie wolno wam przestać grać, musicie być dowodem, że życie wygrywa ze śmiercią". I rzeczywiście, Zbyszek zawsze mówił: "Co ty się martwisz tym, co było wczoraj. Dziś jest nowy dzień, więc nie oglądaj się wstecz, trzeba iść dalej". Trzymając się tej dewizy, bez względu na wszystko, muszę realizować swoje plany i patrzeć w przyszłość z wiarą, że wiele dobrego jeszcze przede mną - powiedziała poruszona Bończyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Siostra Młynarskiego przerwała milczenie. „Nieludzko cierpiał, nie mógł spać”
  2. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  3. Słynna, polska aktorka szczerze o braku mężczyzny. Pomaga jej ksiądz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News