Córka Zbigniewa Wodeckiego jest przepiękna! To czysty ojciec

Córka Zbigniewa Wodeckiego jest przepiękna! To czysty ojciec Źródło: youtube.com/WydawnictwoAgora

Zbigniew Wodecki z pewnością byłby dumny, gdyby usłyszał, że jego córka jest do niego podobna. Wiele osób, widząc Katarzynę natychmiast wskazuje, że wygląda niemalże identycznie jak ojciec gdy był w jej wieku. Fani legendy polskiej muzyki są zachwyceni.

Zbigniew Wodecki jest bez wątpienia jedną z ikon polskiej muzyki. Wiele piosenek jego autorstwa stało się ponadczasowymi hitami, na których do dziś wychowują się kolejne pokolenia. Jego nagła śmierć sprawiła, że wiele osób nie mogło uwierzyć w to, iż już nigdy nie zobaczą na scenie swojego ulubionego artysty. Ich zdaniem, wraz z jego śmiercią ostatecznie zakończyła się pewna epoka.

Zbigniew Wodecki pod koniec życia bardzo krytycznie oceniał samego siebie jako męża, ojca i dziadka. Jednak dziś, gdyby mógł spojrzeć na swoją rodzinę, z pewnością byłby dumny, patrząc, jak bardzo są do siebie podobni. Zwłaszcza jego druga córka, Katarzyna.

Córka zmarłego artysty wygląda jak on?

O ile trudno powiedzieć, czy Katarzyna odziedziczyła talent po ojcu, stało się tak z całą pewnością z urodą. W Internecie jest wiele komentarzy, które na to wskazują. Jest ona drugą córką znanego artysty i środkowym z trójki dzieci.

Katarzyna bardzo mocno dba o to, żeby dawać dobry przykład również najmłodszemu pokoleniu w rodzinie. Jej ojciec na pewno z uśmiechem na twarzy mógłby obserwować to, jakie wartości Kasia wpaja swojej córce. Przykładem tego była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, podczas której Julia zebrała kilka tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew Wodecki zmarł nagle

Legendarny polski muzyk i kompozytor zmarł 22 maja 2017 roku. Powodem były komplikacje po wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego. Wcześniej przeszedł udar mózgu, a następnie zapadł w śpiączkę. Ostatecznie lekarzom, pomimo wielkich starań nie udało się przywrócić jego organizmu do sprawnego funkcjonowania i artysta zmarł.

Na jego pogrzebie pojawiło się wiele osób, nie tylko ze świata show-biznesu, ale także fanów. Do dziś grób jest licznie odwiedzany, a nikt nie może zaprzeczyć, ze z jego śmiercią polska scena muzyczna poniosła wielką stratę.

uploaded

(fot. Facebook/Kasia Wodecka Stubbs)

(źródło fot.: youtube.com/Onet Rano)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Piękna aktorka zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" z powodu...raka kręgosłupa! Groził jej paraliż nóg!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  5. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News