Odbierające mowę wyznanie aktorki posądzanej o romans z Wodeckim. Rodzina zmarłego artysty będzie wściekła?

Odbierające mowę wyznanie aktorki posądzanej o romans z Wodeckim. Rodzina zmarłego artysty będzie wściekła? Źródło: screen Youtube

Zbigniew Wodecki swoim odejściem załamał bardzo dużo osób. Dziś, na 2 lata po śmierci muzyka, jego była przyjaciółka, a także domniemana kochanka zaczęła wspominać artystę. Rodzina może się wściec, słysząc tak odważne i pełne uczuć wyznania.

Zbigniew Wodecki, który odszedł 22 maja 2017 roku, przez większość fanów uważany był za osobę pogodną, wierną ukochanej żonie i stroniącą od kontrowersji. Mało kto wie, że legendarny trębacz był posądzany o romans ze znaną aktorką Olgą Bończyk. Teraz jego domniemana oblubienica postanowiła powspominać twórcę wielu, niezapomnianych przebojów. To, co powiedziała, może zostać odebrane co najmniej dwuznacznie. Rodzina zmarłego może być naprawdę wściekła przez to wyznanie.

Zbigniew Wodecki wspominany przez domniemaną kochankę. Rodzina artysty będzie w szoku

Olga Bończyk wyznała, że za życia Wodecki był przekonany, że gdyby spotkał ją wiele lat wcześniej, to relacja między nimi nie byłaby jedynie przyjacielska. Jak sama aktorka zaznacza, ich zażyłość była dla niej niezapomniana i wierzy, że to właśnie muzyk pomaga jej w ciężkich chwilach jej obecnego życia.

- Raz mi powiedział: Szkoda, że nie spotkaliśmy się wcześniej. [...] Bardzo dużo mieliśmy wspólnych, artystycznych planów na przyszłość. To wszystko już się nie zdarzy, ale zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy i gdzieś tam wierzę, że Zbyszek trzyma za mnie kciuki. [...] Kiedy nie wiem, co zrobić, kiedy zastanawiam się, czy otworzyć te drzwi, czy tamte, skupiam się, zadaję Mu pytanie i zawsze mam właściwą odpowiedź. Więc trochę jest tak, że go nie ma, ale jest. - wyznaje aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bończyk zdradza sekret Wodeckiego

Według słów artystki, Zbigniew Wodecki wielokrotnie wykazywał się przy niej naprawdę dobrym sercem. Jak sama mówiła, wspomagał finansowo wiele osób, które na ulicach miast zaczepiały go o pieniądze. Nie zadawał także pytań, jaki będzie cel ich wydatków. Twierdził, że potrzebują. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, że muzyk wykazywał się tak ogromnym sercem nawet wobec zupełnie nieznanych osób na ulicy. 

- Z całą pewnością o Zbyszku można powiedzieć, że był niezwykle dobrym, ciepłym, cudownym człowiekiem, którego kochała cała Polska. Zawsze dofinansowywał biednych panów, którzy na parkingach za popilnowanie samochodu oczekiwali jakiejś zapłaty. Pamiętam, że za każdym razem dawał im trochę więcej, niż trzeba było. Mówiłam: "Powiedz mi, Zbyszek, dlaczego Ty im tak dużo dajesz?", a on odpowiadał: "Widocznie potrzebują - wspominała artystka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News