Ujawniono nieznane fakty z życia Zbigniewa Wodeckiego. Piękna prawda wyszła na jaw

Ujawniono nieznane fakty z życia Zbigniewa Wodeckiego. Piękna prawda wyszła na jaw Źródło: Screen/ YouTube/ Uwaga! TVN

Zbigniew Wodecki zmarł już dwa lata temu, ale z tą startą nadal ciężko jest się pogodzić. Wciąż pojawiają się nowe wspomnienia o tym wybitnym artyście, czasem wyjdzie na jaw jakiś nowy fakt, który pozwala dostrzec, jak wyjątkową postacią był Wodecki.

Zbigniew Wodecki zmarł w wyniku powikłań po przeprowadzonej operacji serca 22 maja 2017 roku. Informacja o śmierci wybitnego artysty zasmuciła cały kraj, a w szczególności - branżę muzyczną. Koledzy Wodeckiego ze sceny wciąż ciepło go wspominają. W ich opowieściach pojawiają się może czasem zaskakujące informacje, ale na pewno pozwalające lepiej zrozumieć, jaki naprawdę był Zbigniew Wodecki.

Zbigniew Wodecki był pełen energii i pasji

Zbigniew Wodecki był człowiekiem pełnym energii i pasji. Tym, co szczególnie go charakteryzowało, był pozytywny stosunek do życia i świata, a także przyjazna postawa wobec ludzi. Gdy urodziła mu się wnuczka, Julia, sam przyznawał, że musi trochę zwolnić tempo życia, bo zrozumiał, o co w nim chodzi. Na punkcie wnuczki stracił głowę - opowiadał, że marzy już o tym, by podrosła, bo chciałby jej kupić mercedesa i futro.

Z jednej strony starał się żyć życiem, z drugiej - był w pośpiechu. Ogromną część swojego czasu spędzał w samochodzie, jeździł z miejsca na miejsce, ze spotkania na spotkanie, z koncertu na koncert. Jednak i przy tym natłoku obowiązków pozostał sympatycznym, ciepłym człowiekiem - a za ten charakter uwielbiali go dziennikarze.

Zbigniew Wodecki był ulubionym artystą dziennikarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniewa Wodeckiego bardzo miło wspomina dziennikarka "Super Expressu", Ewa Wąsikowska-Tomczyńska. Na swoim vlogu opowiadała, że gdy umawiała się na pierwszy wywiad z wybitnym artystą, on z własnej inicjatywy zaprosił ją do dobrej restauracji i dołożył starań, by nie wyszła stamtąd głodna.

I właśnie dziennikarze uwielbiali go za jego podejście. Nigdy nie odmawiał rozmowy, ani wypowiedzi czy komentarza. Zawsze też, co dla dziennikarza bezcenne, obierał telefony. Jako że wiele czasu spędzał w samochodzie, to zdarzało się, iż tracił zasięg. Jednak w takich przypadkach zawsze oddzwaniał.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Zbigniew Wodecki był także bardzo dowcipnym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru. Ewa Wąsikowska-Tomczyńska wspomina, że miał zawsze uniwersalną, żartobliwą odpowiedź na pytanie ile zarabia. Mówił wtedy: "Zawsze za mało!"

 

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Potwierdziły się najgorsze doniesienia z Pałacu. Rozłam pomiędzy parą książęcą Sussex i Cambridge stał się faktem
  4. Emerytowany papież Benedykt XVI przerwał milczenie. Jego proroctwo na najbliższe lata może wzbudzać niepokój
  5. Agnieszka szczerze wyznała jak uwiódł ją mąż Piotr Woźniak-Starak. Każda kobieta by tak chciała

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News