Zbigniew Wodecki miał romans ze słynną aktorką? Przyjaciel rodziny postanowił zdradzić kulisy małżeństwa muzyka

Zbigniew Wodecki miał romans ze słynną aktorką? Przyjaciel rodziny postanowił zdradzić kulisy małżeństwa muzyka Źródło: .

Według przyjaciela rodziny Zbigniew Wodecki mógł mieć romans z polską aktorką. Mężczyzna postanowił ujawnić kulisy małżeństwa zmarłego wokalisty. Jak się okazuje, państwo Wodeccy niejednokrotnie przeżywali kryzysy.

Zbigniew Wodecki był jedną z najbardziej cenionych postaci polskiej kultury. Muzyk był niejednokrotnie stawiany jako wzór męża i ojca, jednak po latach od jego śmierci na jaw wychodzą nowe fakty. Według przyjaciela rodziny Wodeckich, wokalista mógł mieć romans ze znaną aktorką, a w małżeństwie artysty zdarzały się bardzo burzliwe chwile.

Zbigniew Wodecki miewał różne fascynacje 

Według przyjaciela rodziny Wodeckich, muzyk miewał fascynacje dotyczące pewnych pięknych kobiet. Nie ulegał jednak pokusom, bowiem nigdy nie chciał doprowadzić do rozwodu ze swoją żoną. 

– Był zbyt odpowiedzialny, zbyt oddany rodzinie, by pozwolić sobie na chwile zapomnienia. [...] Zbigniew był czarującym mężczyzną, miewał fascynacje, ale żadnej do końca nie uległ. Nigdy nie chciał rozwodu z Krystyną – powiedział informator w rozmowie z magazynem "Na żywo". 

Plotki o romansie muzyka

Chociaż według informatora Zbigniew Wodecki nigdy nie uległ pokusie i nie zdradził żony, to jednak wiele plotek sugerowało jego niewierność. Pierwsze z nich pojawiły się jeszcze w latach 90. Wtedy mówiono, że spotyka się z Zofią Czernicką. Chociaż te doniesienia nigdy nie zostały potwierdzone, to szybko pojawiły się kolejne informacje o domniemanym romansie wokalisty, tym razem z piosenkarką Renatą Zarębską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak największą sensacją okazała się fascynacja piosenkarza Olgą Bończyk. Jak się okazało, aktorce również bardzo imponował wokalista. Podczas występu w Opolu aktorka wykonała piosenkę "Więcej niż kochanek". W wywiadzie z "Faktem" oznajmiła, że wtedy też myślała o Zbigniewie Wodeckim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

– Czuję jego obecność na każdym kroku. Jestem przekonana, że Zbyszek w Opolu trzymał kciuki nie tylko za mnie, ale i wszystkich artystów. Bo on jest zawsze tam, gdzie tworzy się i dzieje dobra muzyka. Tę piosenkę rzeczywiście można ze mną utożsamiać, ale ona jest na tyle neutralna, że można ją utożsamiać niemal z każdą kobietą. Zwłaszcza taką, która trochę już w życiu dotknęła i przeżyła. Większość kobiet doświadczyło miłości, na którą czeka się latami. Marzymy, by w końcu być tylko we dwoje. I to nie dotyczy tylko mnie – powiedziała w rozmowie z "Faktem", Olga Bończyk.

Oficjalnie jednak żadne doniesienia o rzekomych romansach nie zostały potwierdzone, a opinia przyjaciela rodziny stawia zmarłego w świetle wiernego męża. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

źródło: Na Temat

Następny artykuł