Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach

Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach Źródło: YouTube / Kultowe Rozmowy

Zbigniew Wodecki odszedł już ponad 2 lata temu. Dopiero niedawno media zaczęły jednak donosić o ważnej dla artysty decyzji, którą miał podjąć tuż przed śmiercią. Niestety nie zdążył tego zrobić.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w warszawskim szpitalu. Niespodziewana śmierć artysty była ogromnym ciosem dla jego rodziny i bliskich, ale także licznych fanów. Nikt nie spodziewał się, że muzyk odejdzie tak szybko - miał jedynie 67 lat. 

Zbigniew Wodecki nie zdążył zrealizować wszystkich swoich planów

Do dziś media chętnie wspominają Wodeckiego oraz przytaczają liczne historie z jego przeszłości. Co ciekawe, niektóre ze znacznym opóźnieniem wychodzą na jaw. Jedna z nich dotyczy nieznanej długo decyzji artysty, którą miał podjąć tuż przed swoją śmiercią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donoszą media, Wodecki był przez lata właścicielem ukochanego domu w Winiarach pod Krakowem, gdzie spędzał bardzo dużo czasu z całą rodziną. Przed laty zaprosił tam nawet dziennikarkę Magdalenę Pawlicką, aby w programie "Zacisze gwiazd" pokazać posiadłość swym fanom.

Niestety jakiś czas po tych zdarzeniach dom miał zostać zrujnowany po wylaniu przez rzekę Rabę. Na krótko przed śmiercią Wodecki zadecydował więc, że sprzeda niezwykle ważną, symboliczną dla siebie posiadłość. Miał także szukać nowego miejsca, gdzie mógłby się przenieść.

Dzisiaj grzeje: 1.Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Nagła, tragiczna śmierć

Niestety artysta ostatecznie nie zdążył zrealizować swoich planów. Byłaby to jego życiowa decyzja, którą z pewnością niektórym trudno byłoby zrozumieć. 8 maja 2017 roku gwiazdor doznał jednak udaru wskutek komplikacji po wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego, po czym zachorował na zapalenie płuc. Zmarł dwa tygodnie później nie podejmując ostatecznie tego poważnego kroku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News