Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę

Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę Źródło: .

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku, ale pamieć po muzyku nie przemija. Przyjaciel artysty opowiedział o tym, co wydarzyło się tuż przed śmiercią mężczyzny. Trudno powstrzymać łzy.

Zbigniew Wodecki był jednym z ulubionych muzyków Polaków. Ceniony artysta zmarł nagle w wieku 67 lat, a jego odejście poruszyło tysiące fanów. Jeden z przyjaciół mężczyzny opowiedział o tym, co wydarzyło się tuż przed jego tragiczną śmiercią. Fani nie mogą powstrzymać łez, to niezwykle bolesne wspomnienia.

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku

Ceniony artysta zmarł nagle, a jego odejście wstrząsnęło całym światem polskiej muzyki. Gwiazdor miał przejść niezagrażający jego życiu zabieg, jednak po operacji miał udar, który doprowadził do jego śmierci. Mężczyzna został pochowany w rodzinnym Krakowie, a na jego pogrzeb przybyły tłumy. Po śmierci muzyka światło dzienne ujrzała historia, która wydarzyła się tuż przed jego odejściem. Fani byli niezwykle wzruszeni słowami jednego z przyjaciół Zbigniewa Wodeckiego.

Wspomnieniem o artyście podzielił się z fanami Jacek Cygan. Panowie znali się od dawna i niejednokrotnie współpracowali ze sobą. Tuż przed niespodziewaną śmiercią, Zbigniew Wodecki poprosił słynnego tekściarza, by napisał piosenkę do muzyki, którą stworzył.

- Zbyszek krótko przed śmiercią dał mi swoją muzykę i poprosił o słowa do niej. "Jacuś, tylko żeby nie było za dużo tekstu, bo się nie nauczę" - żartował. Cały Zbyszek - powiedział Jacek Cygan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nikt nie spodziewał się śmierci artysty

Niestety, Wodecki nigdy już nie zaśpiewa utworu, o który poprosił. Jacek Cygan nie zdążył nawet pokazać mu tekstu. Kilka godzin po tym, jak skończył pracę nad piosenką, wokalista zapadł w śpiączkę. Po kilku dniach walki o życie, jego przyjaciel odszedł na zawsze.

Dzisiaj grzeje: 1. 6 województw najbardziej zagrożonych uderzeniem. Pojawiły się żółte alerty, państwowa jednostka bije na alarm
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

- W maju 2017 roku skończyłem pisać tę piosenkę w domu pracy twórczej ZAiKS-u w Zakopanem. Była druga w nocy. Najpierw pomyślałem, że od razu mu wyślę, ale ostatecznie zdecydowałem, że rano jeszcze przeczytam tekst i dopiero pokażę Zbyszkowi. Następnego dnia wstałem, włączyłem komputer i zobaczyłem nagłówki: "Zbigniew Wodecki miał udar". Parę dni później Zbyszek odszedł. Napisałem tekst "Chwytaj dzień", a on umarł. Nigdy tego tekstu nie poznał - wyznał Cygan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News