Zbigniew Wodecki miałby dzisiaj 70 lat
East News Piotr Molecki
Monika Majko - 6 Maja 2020

Dopiero teraz Anna Dymna opisała ostatnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Ciężko opanować łzy

Zbigniew Wodecki obchodziłby dzisiaj 70. urodziny. Z tego powodu wiele osób zdecydowało się na wspomnienia o wybitnym muzyku, który odszedł niespodziewanie w 2017 roku. Anna Dymna podczas wywiadu opowiedziała o swoim ostatnim spotkaniu z gwiazdorem, słowa aktorki wywołały ogromne wzruszenie wśród wielbicieli.

Zbigniew Wodecki zmarł nagle w 2017 roku, a jego odejście wstrząsnęło nie tylko bliskimi, ale również fanami i całą sceną artystyczną w Polsce. Uwielbiany muzyk skończyłby dzisiaj 70 lat. W jednym z wywiadów gwiazdora wspomniała Anna Dymna, aktorka opisała ich ostatnie spotkanie na scenie. Fani byli poruszeni jej słowami.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Dziś skończyłby 70 lat

Słynny muzyk urodził się 6 maja 1950 roku, dziś skończyłby 70 lat. Jego śmierć wstrząsnęła wieloma osobami, a pogrzeb artysty na krakowskim cmentarzu Rakowickim przyciągnął prawdziwe tłumy. Odejście Zbigniewa Wodeckiego było ogromnym ciosem m.in. dla Anny Dymnej, która wyznała w rozmowie z dziennikarką "Faktu", że artysta był dla niej niemal członkiem rodziny. Oboje wychowali się w tym samym mieście, znali się od lat.

Łukasz Szumowski fatalne informacjeFatalne informacje dla Polaków. Szumowski zapowiedział zasadę trzech "i", będzie obowiązywać nawet półtora rokuCzytaj dalej

– Właściwie całe życie. Ja z Krakowa, on z Krakowa. Był dla mnie, jak brat. Był niezwykłą osobą w moim życiu. To człowiek zawsze uśmiechnięty, zawsze żartował do samego końca. Takich ludzi jak on jest bardzo mało w naszym życiu. Gdy spotyka się taką osobę, to nie wiem, w jak złym człowiek byłby nastroju, od razu się uśmiecha. Zbyszek zarażał swoją energią i uśmiechem wszystkich, których spotykał – opowiadała Anna Dymna w rozmowie z Agnieszką Szmidt.

Zbigniew Wodecki przyjaźnił się z Anną Dymną przez wiele lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pyszne ciasto wyczarujesz przy użyciu jedynie dwóch składnikówNajprostsze ciasto na świecie. Potrzeba tylko 2 składników, prawdziwe niebo w gębieCzytaj dalej

Częstotliwość ich spotkań spadła, kiedy Zbigniew Wodecki przeprowadził się do Warszawy. Aktorka wspomniała w wywiadzie ich ostatnie spotkanie na scenie. Nie sądziła, że to będzie ich ostatni wspólny występ.

– Był taki koncert dobroczynny zorganizowany przez krakowskiego producenta czekolad. Ja wówczas ze Zbysiem występowałam na scenie. Ostatnio to gdzieś zobaczyłam i zgłupiałam. Zdałam sobie sprawę z tego, że wtedy byłam z nim ostatni raz publicznie – wyznała Anna Dymna.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wieści obiegły media. Zmarł wybitny Polak, miał tylko 35 lat

2. Minister edukacji o przesunięciu roku szkolnego. Wszystko wskazuje, że decyzja już zapadła

Poruszające wspomnienie aktorki o zmarłym muzyku wzruszyło fanów. Gwiazda przyznała, że bardzo tęskni za swoim przyjacielem, ale wspomnienia o nim za każdym razem poprawiają jej humor.

– Od razu wtedy człowiekowi robi się ciepło. A teraz akurat takie uczucia są nam bardzo potrzebne. On był zawsze uśmiechnięty, kochany. Teraz jak go już nie ma, widać, że jego piosenki są niezwykle trudne i piękne. I prawdę mówiąc, nikt tego tak pięknie nie zaśpiewa jak on. To są takie „wodeckie” piosenki – przyznała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Całą Polskę obiegła straszna wiadomość. Zmarł wybitny Polak
  2. Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecie
  3. Wiemy, jak Lewandowscy nazwali młodszą córeczkę. Niezwykłe znaczenie imienia, będzie prorocze?
  4. Karol Strasburger właśnie przekazał radosną nowinę. Ma powody do świętowania
  5. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni
  6. Spis najlepszych dni w 2020 roku na sianie ogórków. Zbiory będą niesłychane, "we wtorek pełen worek"

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News