Dramatyczne doniesienia z więzienia.
Wiadomości Pikio - 1 Czerwca 2018

Dramatyczne doniesienia z więzienia. "Zbigniew Stonoga umiera"

To wiadomości z ostatniej chwili. Zbigniew Stonoga, jeden z największych skandalistów ostatnich lat, przebywa w więzieniu. W sieci opublikowano właśnie wstrząsający apel biznesmena. 

Na profilu Zbigniewa Stonogi na Facebook opublikowano właśnie dramatyczny apel biznesmena. Jak twierdzi, umiera. Błaga o pomoc wszystkich, do których w najbliższym czasie trafi jego apel.

Zbigniew Stonoga błaga o pomoc

- Zwracam się do każdego przyzwoitego człowieka skopiuj tą treść i wyślij mailem do Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich, Dyr. Generalnego SW, spróbuj zainteresować media tą sprawą, proszę udostępnij to - przekazał biznesmen w dramatycznym apelu. Dodał jeszcze zdanie, które jest szczególnie niepokojące. - Pomóżcie mi ludzie-umieram - przekazał Stonoga. Jak na skandalistę, który słynął z publikowania zupełnie innych treści, ten apel brzmi szczególnie szczerze. Widać więzienne warunki zdecydowanie nie są dla niego łatwe do zniesienia.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kleszcze zatruły im życie! 12 gwiazd chorych na boreliozę
  2. Koszmarny wypadek! Auto gwiazdy TVP ZMIAŻDŻONE, była w środku
  3. Błagali już tylko o modlitwę. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu żyje
  4. Zapowiedziano Fallout 76. Powraca prawdziwa klasyka gatunku
  5. SKANDAL! Rzucili się na Gessler z pięściami podczas Kuchennych rewolucji! Interweniowała policja
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: facebook.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News