Ta wiadomość wstrząsnęła polskimi internautami. Została opublikowana przez bliskiego Zbigniewa Stonogi na jego oficjalnym profilu.

Na Facebooku biznesmena pojawił się kolejny, rozpaczliwy post. Tym razem dowiedzieliśmy się, że Stonoga postanowił odebrać sobie życie. Znalazła go policjantka.

Chcę serdecznie podziękować młodej dziewczynie – Policjantce z sądowego aresztu przy ul. Al.Solidarności, która podniosła alarm w dniu 25.07 i zdążyli mnie odciąć po tym jak targnąłem się na własne życie – czytamy na profilu Stonogi.

Biznesmen chciał podzielić się z internautami nie tylko przykrą informacją o swojej, na szczęście nieudanej, próbie samobójczej Opowiedział przy okazji o sposobie, w jaki został potraktowany przez funkcjonariuszy.

4 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza pod niewiedzę moich prawników i mnie samego w tajny i stalinowski sposób wyznaczył rozprawę podczas, której skazano mnie na 10 miesięcy więzienia. Nie wezwano mnie ani moich adwokatów a nawet nie zawiadomiono o jej terminie. Wyrok przesłano już do więzienia i rozpoczęto jego wykonywanie – czytamy na profilu Stonogi.

Kontrowersyjny biznesmen prosi swoich fanów o wsparcie.

Zwracam się do wszystkich ludzi, którym wolność nie jest obojętna o udzielenie mi pomocy poprzez stworzenie miasteczka przed sądem przy ulicy Kocjana 3 i domaganie się aby zwrócono mi prawo do obrony, które zostało mi odebrane – czytamy na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również