Bronisław Komorowski ogłosił już termin wyborów parlamentarnych (na 25 października), toteż dynamizuje się kampania wyborcza, a środowiska polityczne rozmawiają o współpracy. Dzisiaj (w sobotę 18 lipca) spotkali się Grzegorz Braun i Zbigniew Stonoga.

Grzegorz Braun w skali kraju spopularyzował swoją osobę jako kandydat na prezydenta. Ostatecznie zebrał 0,83% głosów. Przede wszystkim dał się poznać jako zwolennik wolności gospodarczej i obywatelskiej oraz apologeta religii katolickiej.

O Zbigniewie Stonodze zrobiło się głośno na politycznej scenie ogólnopolskiej, gdy ujawnił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia akt ze śledztwa w sprawie tzw. „afery podsłuchowej”. W konsekwencji premier Ewa Kopacz przemeblowała część rządu. Biznesmen jest znany także z walki z patologiami w policji oraz instytucjach publicznych.

Zbigniew Stonoga na swoim profilu na Facebooku zamieścił video, na którym wraz z Grzegorzem Braunem podsumowują swoje spotkanie:

Szczęść Boże, 18 lipca 2015 roku spotkali się Zbigniew Stonoga i – dzień dobry – Grzegorz Braun. Rozmawiali o polityce, ma się rozumieć, o Polsce, o tym czy i co takiego możemy zrobić razem. – Mówią, że mój język jest zbyt wulgarny, więc przyszedłem do pana Grzegorza czegoś się nauczyć i przy okazji nauczyć czegoś pana Grzegorza. Co z tego wyjdzie, dowiecie się za czas jakiś. – Hipoteza badawcza wspólna, akcja polityczna? Całkiem niewykluczone. – zapowiadali politycy.

Sobota pracująca.

Posted by Zbigniew Stonoga on 18 lipca 2015

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

...

Zobacz również