Boniek komentuje zarzuty wobec Jarosława B. Były piłkarz reprezentacji Polski w areszcie

Boniek komentuje zarzuty wobec Jarosława B. Były piłkarz reprezentacji Polski w areszcie Źródło: YouTube - TVP Sport

Zbigniew Boniek postanowił odnieść się do sprawy zatrzymania Jarosława B., do którego doszło wczoraj nad ranem. Były zawodnik Lechii Gdańsk został oskarżony o przestępstwa na tle seksualnym. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się do wszystkich zarzutów.

Zbigniew Boniek jest postacią niezwykle kontrowersyjną w związku z komentarzami, jakie zamieszcza na Twitterze. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej znany jest z tego, że często jego opinie są zupełnie odmienne od tych, które wygłasza reszta społeczeństwa. Często zdarza się, że internauci wyśmiewają teorie głoszone przez byłego reprezentanta Polski z lat 80. 

Nie inaczej jest tym razem, bowiem jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii zdecydował się na skomentowanie sprawy, która wczoraj wstrząsnęła Polską. Dowiedzieliśmy się, że Jarosław B., były piłkarz między innymi Lechii Gdańsk i Widzewa Łódź, został oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym wobec kilkanaście lat młodszej znajomej. Zbigniew Boniek postanowił wyrazić swoje zdanie na ten temat, choć ponownie nie udało mu się uniknąć głosów oburzenia.

Zbigniew Boniek komentuje sprawę Jarosława B.

Mało kto mógł podejrzewać Jarosława B. o to, że kiedykolwiek mógł być zaangażowany w jakiekolwiek działania przestępcze. Piłkarz uchodził raczej za wzór z bardzo profesjonalnym podejściem do zawodu. Brak wielkiego talentu udało mu się nadrobić ciężką pracą, dzięki której trafił nawet do reprezentacji Polski. Nikt nie miał prawa spodziewać się, że B. posunie się do tak strasznych czynów.

Do teraz nie wiemy, czy rzeczywiście odpowiada on za gwałt na kobiecie młodszej o kilkanaście lat. Wygląda na to, że sprawa nie wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych dni, wobec czego możemy stwierdzić, że były zawodnik Lechii Gdańsk zmaga się z bardzo trudnym czasem. Nieoczekiwanie swoje poglądy na całą sprawę postanowił przedstawić Zbigniew Boniek.

Prezes PZPN po raz kolejny zaskoczył, bowiem niemal każdy jego wpis powoduje wiele dyskusji w mediach społecznościowych. Nie inaczej było tym razem. Internauci spierają się, czy można zgodzić się ze słowami Bońka. Sprawa nie została wyjaśniona, jednak prezes postanowił już teraz podzielić się swoim zdaniem.

Zbigniew Boniek o rzekomym przestępstwie byłego piłkarza 

- B. gwałciciel? Ja tego nie kupuję i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy potrafili zgodzić się ze słowami Bońka. Jeden z internautów zdecydował się nawet na ostrą krytykę polskiego działacza.

- Przykro się patrzy, jak Boniek rozmienia się na drobne na Twitterze. Co wpis, to głupszy. Patrząc po komentarzach pod tweetami, zawiesiłbym działalność w Internecie na jego miejscu, wszystkim wyszłoby to na zdrowie - pisze kibic polskiej piłki nożnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News