Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek został zaatakowany na Twitterze przez jedną z najważniejszych osób w szeregach stacji TVP. Były sportowiec nie zamierzał długo czekać z odpowiedzią. Jego reakcja okazała się dla fanów naprawdę zaskakująca.

Boniek został w ostatnim czasie gwiazdą reklamy piwa Tyskie. Działacza zobaczyć możemy więc na wielu plakatach w otoczeniu grupy kibiców.

Zbigniew Boniek wdał się w kontrowersyjną dyskusję

Kampania reklamowa najwyraźniej nie przypadła jednak do gustu redaktorowi naczelnemu TVP Info, Samuelowi Pereirze. Dziennikarz odniósł się do niej w krótkim wpisie na Twitterze, na co Boniek osobiście odpowiedział. Wielu przeciwników TVP i fanów Bońka odebrało to jako zawoalowany atak na szefa PZPN.

– Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej promujący picie piwa. Serio? – napisał Pereira.

Legenda polskiego futbolu nie pozostała dłużna Pereirze. Boniek w swoim stylu mocno odpowiedział dziennikarzowi publicznej telewizji.

– Małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność. Ps. Ma pan rację, w związku z tym jako pokuta nie pojdę do @tvp_info przez okres jednego roku, ukłony – stwierdził stanowczo Boniek.

Zaskakujący konflikt z TVP

Co ciekawe, Pereira nie zamierzał kończyć na tym zadziwiającej internetowej dyskusji. Po raz kolejny zwrócił się więc do prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– Komuś nie spodobało się, że reklamuję piwo? Foch! Czy to poważne Panie Prezesie? Liczę na ostudzenie emocji i chętnie przy najbliższej okazji porozmawiam o wątpliwościach, jakie mają ludzie z reklamą piwa z prezesem PZPN w roli głównej. Chyba że na portal też Pan obrażony? Ukłony – stwierdził zadziornie przedstawiciel TVP.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna afera rozsadzi rząd. Minister z PiS zamieszany w falę pożarów?
  2. Gwiazdor TVP miał wylew! Żona troskliwie się nim opiekuje
  3. Wielkie zmiany w 500 plus. Dziesiątki tysięcy dzieci stracą pieniądze

Czy zgadzasz się z krytyką Pereiry wobec Bońka?

Loading ... Loading ...

Ile wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]


Jak Magdalena Ogórek zaczęła karierę w polityce? Kto by pomyślał! Dziwaczne fakty z jej życia