Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć
Wiadomości Pikio - 6 Lipca 2018

Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć

Dawna gwiazda TVP, Joanna Racewicz, przeżyła prawdziwy koszmar. Na swoim instagramie okazała swoje zdenerwowanie i zarzuciła komendantowi SOP zbezczeszczenie imienia jej byłego małżonka. Jej fani są zszokowani i stają w jej obronie.

Przypominamy, że ukochany małżonek dziennikarki, Paweł Janeczek, 8 lat temu zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Jego śmierć zdruzgotała Joannę Racewicz i długo nie mogła się po tym pozbierać. Sporo czasu minęło od tego tragicznego wydarzenia, zanim dawna dziennikarka TVP była w stanie zamknąć za sobą ten rozdział życia. Stara się jak może z wychowaniem syna oraz prowadzeniem dalej swojego życia. Dziennikarka, która szczyty popularności osiągnęła w TVP jest zbulwersowana oficjalną ulotką nowej formacji SOP, która jako główne zdjęcie wybrała fotografię z Afganistanu 2009, na której widać jej byłego męża, jak również Aleksandra Szczygło, byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Szczere wyznanie gwiazdy TVP

"Sądziłam, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić. Aż do chwili, gdy zobaczyłam oficjalną ulotkę nowej formacji. W tej roli zdjęcie z Afganistanu, 2009. Pierwszy po prawej to kpt Paweł Janeczek, „Janosik”, nieżyjący od ponad 8 lat oficer Biura Ochrony Rządu. W środku - również nieżyjący min. Aleksander Szczygło, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zachęcać do wstąpienia do służby używając (bezprawnie) wizerunków ludzi, którzy na służbie zginęli? Panie Komendancie, generale Tomaszu Miłkowski - nie zechciał Pan odpisać na list, więc pytam w tak zwanej „przestrzeni publicznej”: to niewiedza? niefrasobliwość? ignorancja? czy niechlujstwo? Chyba, że ma Pan swoją wersję. #sop" - Racewicz pisze w mediach społecznościowych.

Fani stają w obronie Racewicz

Pod oburzającym postem Joanny Racewicz fani stoją w jej obronie. "Skandal" i "szok" to tylko niektóre z łagodniejszych komentarzy."A czy ktoś chociaż przez chwilkę o nich pomyślał? Że te wszystkie doniesienia i kolejne genialne pomysły, domysły ranią zony, dzieci, rodziców, przyjaciół. Nie, bo po co? Czy tak trudno było zadzwonić i zapytać o zgodę? Dla jednych z Was jest to bez znaczenia, bo nie jesteście bliskimi. Ja osobiście, będąc na Pani miejscu również poczułabym się oburzona." - komentuje jedna z obserwujących. Po publikacji ulotki reklamującej elitarną formację wojskową, która zbezcześciła pamięć Pawła Janeczek, sprawa się nagłośniła. Media zgłosiły się do generała Tomasza Miłkowskiego o wyjaśnienie sytuacji, na co Racewicz komentuje: "Czytam, że „gen. Miłkowski przesłał stanowisko naszej formacji pani Joannie Racewicz”. Proszę pozwolić, że spytam: a jaką drogą? Sprawdzam skrzynkę na listy, byłam na poczcie, odświeżam maile, odczytuję wiadomości. I nic. Głucha cisza. Ani „stanowiska”, ani zwykłego ludzkiego: „przepraszam”. List do Komendanta SOP wysłałam niemal miesiąc temu. Nie było odpowiedzi. Jeśli nawet ją Pan teraz pisze - proszę się nie fatygować. Mleko się rozlało. I - jak mówi Poeta - wszystko jest kwestią smaku. Sposób, w jaki „formacja” radzi sobie ze strzałem w kolano też. Acha, informacja o wysłanym stanowisku pochodzi sprzed dwóch dni. I nie jest prawdziwa. Czy to przystoi, żeby ludzie w mundurach mijali się z prawdą? A dziennikarze nie sprawdzili drugiego źródła? #sop PS. Proszę także, żeby gen. Marian Janicki zechciał powstrzymać się od komentarzy na temat „Janosika”. Już to kiedyś mówiłam, ale chętnie powtórzę: jest Pan ostatnią osobą, która mogłaby mieć jakiekolwiek prawo do wypowiadania się na temat mojego nieżyjącego męża. I jestem pewna, że wie Pan dlaczego."Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzieje się! CBA i skarbówka biorą się za znanego polityka opozycji
  2. Dziennikarz dotarł do TAJNYCH notatek PiS! Z tego się nie wytłumaczą
  3. Prokuratura wzięła się za Giertycha! Zemsta Ziobry go zniszczy
  4. Wszyscy właściciele psów mają ten problem. Oto jak go rozwiązać
petru_w_markecie9 kompromitujących wypowiedzi Ryszarda Petru, które rozbawią każdegoCzytaj dalej
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News