Zawisza do posłów Nowoczesnej: Śmierć frajerom!

Zawisza do posłów Nowoczesnej: Śmierć frajerom!

Artur Zawisza z Ruchu Narodowego odpowiedział w ostrych słowach Ryszardowi Petru na złożenie przez jego formację zawiadomienia ws. transparentu jaki wywiesili kibice Legii Warszawa.

Jak pisaliśmy wcześniej, Nowoczesna Ryszarda Petru złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie wywieszonego przez kibiców Legii Warszawy transparentu, na którym zaatakowano opozycję i dziennikarzy nieprzychylnych obozowi władzy mediów.

– KOD, Nowoczesna, „GW”, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice! – głosił napis na transparencie.

– To jest grożenie śmiercią konkretnym osobom – mówię tutaj o redaktorze Tomaszu Lisie i pani redaktor Monice Olejnik, ale też grożenie śmiercią osobom, które zaangażowały się np. w Komitet Obrony Demokracji i członkom naszej partii, Nowoczesnej Ryszarda Petru – powiedział mediom sekretarz generalny Nowoczesnej, Adam Szałapka, na konferencji prasowej, podczas której poinformował o złożeniu przez jego formację doniesienia do prokuratury.

ZOBACZ TAKŻE - Nowoczesna wysyła kibiców do prokuratury. "Chcieli nas zabić"

Na złożenie zawiadomienia do prokuratury przez opozycyjną partię zareagował Artur Zawisza z Ruchu Narodowego. Konserwatywny polityk w ostrych słowach zwrócił się do Ryszarda Petru.

 - Prawilne chłopaki umiałyby wygarnąć Żylecie w stosownym ulicznym języku, ale frajerstwo z Nowoczesnej umie tylko donosić. A patologicznych donosicieli - najpierw na Polskę w Brukseli, teraz na Żyletę do prokuratury - trzeba tępić aż do korzenia. Jak to się potocznie mówi (w ramach "nawoływania do zabójstwa"), śmierć frajerom! - napisał Zawisza na jednym z portali społecznościowych.

fot. facebook fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: artur zawisza na fb Następny artykuł