Genialny trik na problemy z zatokami. Wystarczy kilka ruchów ręką, lekarze przecierają oczy ze zdumienia

Genialny trik na problemy z zatokami. Wystarczy kilka ruchów ręką, lekarze przecierają oczy ze zdumienia Źródło: YouTube motivationaldoc

Zatoki dla wielu są źródłem problemów. Osoby, które walczą z bólem próbują wielu sposób, jednak nie jest to proste zadanie. W momencie kiedy pojawia się ból, nie ma szans na normalne funkcjonowanie, na szczęście okazuje się, że istnieje genialny trik, który może pomóc w tej nierównej walce.

Zatoki atakowane są przez grzyby, wirusy, bakterie, ale problemy z nimi może powodować także próchnica czy nieleczone przeziębienie. Bez względu na to co powoduje ból, nie jest on przyjemny, a pozbycie się go jest naprawdę ciężkie.

Zatoki potrafią uprzykrzyć życie

Zatoki i problemy z nimi to zmora wielu ludzi, którzy potrafią stać się naprawdę drażliwi i nieprzyjemnie. Ich ból oddziałuje na wszystko, głowa pęka, a my stajemy się chodzącymi kłębkami nerwów. Jednym z powodów bólu zatok może być ich zapalenie. Objawy charakteryzują się tym, że nasilają się przed południem, a zmniejszają się lub nawet ustępują, bliżej wieczora.

Dzieje się tak zupełnie samoistnie, a konkretne umiejscowienie bólu zależne jest od tego, która z zatok objęta jest zapaleniem. Jeśli dokucza nam ból tuż nad łukiem brwiowym do czynienia mamy z zapaleniem zatoki czołowej. Zapalenie zatok klinowych objawia się silnym, promieniującym bólem skierowanym do tyłu głowy. Zapalenie zatok szczękowych daje odczucie ucisku lub rozpierania dokładnie w miejscu zatoki, niekiedy promieniujące do zębów, uszu lub okolicy czołowej.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że nie zawsze potrzebne są leki

Dyskomfort związany z chorobą zatok najszybciej i najłatwiej było opanować poprzez leki. Okazuj się jednak, że możliwe jest poradzenie sobie z nim bez użycia farmaceutyków. Ten genialny, prosty trik został udostępniony przez doktora Alana Mandella. Jest to jego autorski pomysł, który testował na sobie po tym jak dość miał nieskutecznej i nierównej walki z bólem zatok. Nie mógł poradzić sobie z nim używając standardowych form terapii. Okazuje się, że wystarczy kilka ruchów ręką aby pozbyć się uciążliwego problemu. Doktor postanowił podzielić się swoim odkryciem z innymi cierpiącymi na tę przypadłość i wrzucił film z instruktażem.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Sprawdził to na sobie

Lekarz ręczy za swój sposób walki z zatokami. Sprawdził go na sobie i nie wyobraża sobie stosowania innej formy walki z tym rodzajem bólu. Cały trik opiera się na stymulacji określonego miejsca, a jedyne czego potrzebujesz to ręce oraz 10 sekund wolnego. Jest to faktycznie mała cena w stosunku do możliwych do otrzymania efektów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. NFZ wprowadziło ważne rozporządzenie. Ogromne zmiany w służbie zdrowia
  3. Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają
  4. Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę
  5. Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News