Rząd Beaty Szydło oraz samo Prawo i Sprawiedliwość zdecydowały się na rozmieszczenie w całej Polsce billboardów, które otwarcie nakreślać miały rzekome patologie w środowisku sędziowskim. Odpowiedź, którą przygotowała na spoty oraz grafiki opozycja, szokuje zapoznających się z nią wyborców. Obok danych, którymi posłużyli się politycy, trudno bowiem przejść obojętnie.

– Niech zostanie tak, jak było… Czy na pewno tego chcesz? – oto hasło przewodnie widoczne na większości billboardów wyprodukowanych na zlecenie PiS. Niewiele osób wie, że aby mogły one zawisnąć w całej Polsce, rząd musiał wydać… 19 mln zł.

Opozycja postanowiła więc bardzo szybko poinformować obywateli o tym kontrowersyjnym fakcie. Przerobiła spoty autorstwa Prawa i Sprawiedliwości oraz głośne billboardy, przypominając na nich o gigantycznych kwotach przeznaczonych na kampanię, ale także dofinansowywanie „imperium o. Tadeusza Rydzyka” oraz „propagandy w telewizji publicznej”.

Spoty i grafiki opozycji bardzo szybko pojawiły się na oficjalnym Twitterze partii, ale także profilach poszczególnych polityków Platformy Obywatelskiej. Jak zaznaczają internauci, udostępnione przez ugrupowanie dane zrobiły na nich gigantyczne wrażenie.

Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter

...

Zobacz również

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również