Zarobki gwiazd wielokrotnie wzbudzały w nas uczucie niedowierzania. Ogromne pieniądze, które celebryci mogą zgarnąć w dosłownie kilka chwil, często pozostają jedynie w sferze marzeń przeciętnego człowieka. Tym razem dowiedzieliśmy się, ile w ciągu roku zarabia prowadząca Projekt Lady.

Jeszcze kilka lat temu Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła oczekiwać od życia zawrotnej kariery. Pierwszy program, w którym była prowadzącą, okazał się prawdziwą klapą.

„Projekt lady” również nie miał zbyt dobrych rokowań – tym razem jednak pomysł na show wypalił i Małgosia mogła cieszyć się szałową sławą. W międzyczasie razem ze swoim wówczas przyszłym mężem wzięła udział w „Azja Express”, na czym również zbudowała swoją popularność.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Ile i na czym zarabia prowadząca Projekt Lady?

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Radosławem Majdanem zaskarbili sobie miłość właścicieli stacji TVN. Dostali swój pierwszy, wspólny program „Iron Majdan”, który okazał się jednym z największych hitów.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek w najbliższym czasie zostanie ambasadorką znanej firmy kosmetycznej. To kolejna cegiełka dołożona do biznesu celebrytki. Kampania z jej udziałem ruszy już we wrześniu.

Jak w takim wypadku kształtują się zarobki Małgosi? Za każdy wpis w internecie promujący produkt otrzyma od 10 do 20 tys. złotych. Prowadzone przez nią imprezy to zysk rzędu 20-50 tys. złotych. Jeden odcinek „Iron Majdan” to kolejne 20 tys. złotych zarówno dla Małgorzaty, jak i dla Radka.

– Łącznie kilkadziesiąt tysięcy. Kontrakty reklamowe, między innymi z marką lakierów hybrydowych i bycie ambasadorką biżuterii to dodatkowe 1,5 miliona złotych – podlicza dalsze zarobki magazyn Party.

W tym roku według doniesień mediów cały zysk Małgorzaty Rozenek-Majdan wyniesie 5 mln złotych.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. „500 plus nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy”
  2. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  3. Justyna Żyła nie wytrzymała, wygadała wszystko. Dziecko z kochanką to dopiero początek
  4. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot

Czy jesteś fanem programu "Iron Majdan"?

Loading ... Loading ...

Jak dorabiał sobie kiedyś Zenek Martyniuk? Szok! 10 nieznanych faktów z życia Króla Disco Polo

Bezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...

...

Zobacz również