Zarobki gwiazd wielokrotnie wzbudzały w nas uczucie niedowierzania. Ogromne pieniądze, które celebryci mogą zgarnąć w dosłownie kilka chwil, często pozostają jedynie w sferze marzeń przeciętnego człowieka. Tym razem dowiedzieliśmy się, ile w ciągu roku zarabia prowadząca Projekt Lady.

Jeszcze kilka lat temu Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła oczekiwać od życia zawrotnej kariery. Pierwszy program, w którym była prowadzącą, okazał się prawdziwą klapą.

„Projekt lady” również nie miał zbyt dobrych rokowań – tym razem jednak pomysł na show wypalił i Małgosia mogła cieszyć się szałową sławą. W międzyczasie razem ze swoim wówczas przyszłym mężem wzięła udział w „Azja Express”, na czym również zbudowała swoją popularność.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Ile i na czym zarabia prowadząca Projekt Lady?

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Radosławem Majdanem zaskarbili sobie miłość właścicieli stacji TVN. Dostali swój pierwszy, wspólny program „Iron Majdan”, który okazał się jednym z największych hitów.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek w najbliższym czasie zostanie ambasadorką znanej firmy kosmetycznej. To kolejna cegiełka dołożona do biznesu celebrytki. Kampania z jej udziałem ruszy już we wrześniu.

Jak w takim wypadku kształtują się zarobki Małgosi? Za każdy wpis w internecie promujący produkt otrzyma od 10 do 20 tys. złotych. Prowadzone przez nią imprezy to zysk rzędu 20-50 tys. złotych. Jeden odcinek „Iron Majdan” to kolejne 20 tys. złotych zarówno dla Małgorzaty, jak i dla Radka.

– Łącznie kilkadziesiąt tysięcy. Kontrakty reklamowe, między innymi z marką lakierów hybrydowych i bycie ambasadorką biżuterii to dodatkowe 1,5 miliona złotych – podlicza dalsze zarobki magazyn Party.

W tym roku według doniesień mediów cały zysk Małgorzaty Rozenek-Majdan wyniesie 5 mln złotych.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. „500 plus nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy”
  2. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  3. Justyna Żyła nie wytrzymała, wygadała wszystko. Dziecko z kochanką to dopiero początek
  4. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot

Czy jesteś fanem programu "Iron Majdan"?

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Bezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...

Zobacz również