ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż

ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż Źródło: flickr.com/fot. Mike Mozart

Zara należy do grupy najpopularniejszych sklepów odzieżowych w naszym kraju. Sieć ogłosiła właśnie wielką wyprzedaż, która wywołała nie lada zamieszanie. Niektórzy klienci wpadli nawet w panikę, że mogą nie zdążyć skorzystać z wielkich przecen, a tym samym przegrać walkę o atrakcyjne ubrania.

Zara idzie właśnie śladami innych liczących się sklepów odzieżowych i w ostatnich dniach zimy stawia na solidne przeceny. Mało kto spodziewał się jednak, że promocje będą sięgały aż tak daleko.

Zara odpaliła wielkie promocje

Wyprzedaż objęła szeroką gamę produktów, które zostały zakwalifikowane do szeroko pojętej kategorii odzieży wierzchniej dla kobiet. Można w niej znaleźć zarówno opcje zdecydowanie przeznaczone na chłodne zimowe dni, jak i zwiewne płaszcze idealnie pasujące do zbliżającej się coraz większymi krokami wiosny. - Odzież wierzchnia często wyraża osobowość kobiety. Kurtki i płaszcze w tym sezonie dostosowują się do pogody w najlepszym stylu - można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej sklepu 
Zara. Skalę promocji potwierdza fakt, iż najniższa przecena uwzględniona w całej akcji to aż 45 procent. Przekłada się to na konkretne pieniądze, które zostają w kieszeni. Płaszcz z tkaniny z efektem gniecenia można kupić już za 159 zł, podczas gdy jego nominalna cena wynosi 299 zł. Podobna obniżka została zastosowana w przypadku kurtki puchowej z suwakiem. Na kolejnym szczeblu promocji można znaleźć produkty przecenione o 60 i 65%. Do tej grupy zalicza się przykładowo dwurzędowy płaszcz ze sztucznego futra, który kosztuje zaledwie 109 zł, względem pierwotnej ceny wynoszącej 349 zł. Jeszcze bardziej imponująco przedstawiają się parka puchowa z kapturem i płaszcz ze sztucznego futra. Podczas trwającej wyprzedaży można zapłacić za nie odpowiednio 159 zł zamiast 449 zł oraz 109 zł zamiast 349 zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kilka produktów przekroczyło najwyższy próg promocji. Mowa tutaj o zniżkach sięgających od 70 do 75 %. Ten niższy pułap osiągnęły długi kardigan z metalizowaną nicią i kurtka ze sztucznego futra. Pierwszy z tych produktów kosztuje obecnie 59,90 zł, drugi 79,90 zł. Najwyższymi procentowymi przecenami zostały objęte trzy artykuły odzieżowe. Dwa z nich to wariacje na temat płaszcza pelerynowego z odwijanym golfem, obydwie w cenie 59,90 zł. Dumnie dołącza do nich lekka parka, która po zastosowaniu 75% rabatu kosztuje 59,90 zł.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Dorota Szelągowska wydała na ślub 65 złotych! Jak ona to zrobiła?!
  2. Co kupić na AliExpress? Te rzeczy ZMIENIĄ twoje życie!
  3. Już niedługo Biedronki przestaną działać? Sprawa postawiona na ostrzu noża 
  4. Dziennikarz TVP obraził kobiety protestujące pod TVP? Zamiast tłumaczeń, dalej brnie 
  5. Milionerzy: niecodzienne pytanie o teorię spiskową zamurowało uczestniczkę 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Zara Następny artykuł