Zapłakana Edyta Górniak żegna syna. Poważne zmiany w ich życiu

Zapłakana Edyta Górniak żegna syna. Poważne zmiany w ich życiu

Edyta Górniak jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd w historii polskiej sceny muzycznej. W życiu artystki zachodzą teraz ogromne zmiany. Ze łzami w oczach pożegnała swojego dorastającego syna.

Edyta Górniak znana jest między innymi ze swojego burzliwego życia uczuciowego. Artystka miała wielu partnerów, jednak z żadnym z nich nie związała się na stałe. Owocem jednego z jej związków jest jej syn Allan, który stał się jej oczkiem w głowie. Nic w tym dziwnego, bo przecież jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Chłopak jednak szybko dorasta i chce się coraz bardziej usamodzielniać. Niestety, rozłąka z nim stała się dla Edyty Górniak powodem do łez. PRZECZYTAJ: Edyta Górniak boleśnie poniżona. Fani są wściekli, nie mogą w to uwierzyć

Edyta Górniak rozpacza nad rozłąką z synem

Wraz z wiekiem zainteresowania młodego Allana uległy zmianom. Pasją chłopaka stały się militaria i właśnie z tego powodu udał się na obóz wojskowy.
Górniak aktualnie wraz z synem mieszka w Stanach Zjednoczonych. Po tylu nieudanych związkach stał się jeszcze bliższy matce, dla której jest całym światem. Artystka bardzo mocno przeżyła pożegnanie z synem, który zniósł to znaczniej lepiej niż ona. Na zdjęciach opublikowanych w Internecie widzimy, jak zalana łzami artystka rzuca się na szyję chłopaka, mocno go przytulając. Wręcza mu przy okazji kieszonkowe, które bez wątpienia się przydadzą. PRZECZYTAJ: Cała Polska mówi o tym, co Edyta Górniak zrobiła w „Pytaniu na śniadanie!” Chłopak po pożegnaniu szybko wrócił do kolegów, z którymi spędzi obóz, a Edyta Górniak będzie musiała jakoś wytrzymać ten czas bez swojego ukochanego syna.

Ile lat ma syn Edyty Górniak?

Allan jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak. Jego ojcem jest muzyk Dariusz Krupa. Artystka wyszła za niego 11 listopada 2005 roku, natomiast Allan urodził się rok wcześniej, a dokładniej 27 marca 2004 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Chłopak aktualnie ma 14 lat. fot. instagram.com/edytagorniak fot. instagram.com/edytagorniak fot. instagram.com/edytagorniak
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News