Niegdyś Kayah była jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Sławę zdobyła dzięki takim hitom jak „Prawy do lewego”, „Supermenka” czy „Testosteron”. Dziś stan jej zdrowia i wygląd niepokoją jej fanów. 

Kayah, właśc. Katarzyna Magda Szczot, po dłuższej nieobecności na polskiej scenie postanowiła na nią powrócić. Artystka zdecydowała się zrobić to z okazji piątkowej gali rozdania „Paszportów Polityki”. 49-letnia piosenkarka wręczyła nagrodę w kategorii „Muzyka popularna” i zaśpiewała utwór „Żyj kolorowo”.

Na tę specjalną okazję ubrała krótką, błyszczącą sukienkę wyszywaną cekinami, która podkreśliła jej nogi oraz założyła wysokie, pomarańczowe szpilki. Co innego jednak przykuło uwagę większości widzów i jej fanów.

Ogólny wygląd wokalistki od lat budzi kontrowersje. Tym razem szok wywołała jedynie jej twarz. Kayah przez lata posądzana była o zabiegi chirurgiczne, lecz przyznała się tylko do operacji nosa. Wpływ na to, jak wygląda, może mieć także stan jej zdrowia. W jednej z wypowiedzi stwierdziła, że z jego powodu musiała zmienić dietę.

Internauci byli dla kobiety bezlitośni. Winę za, ich zdaniem zły wygląd twarzy gwiazdy, zrzucili na botoks i operacje plastyczne. Stwierdzili, że wygląda źle, a operacje plastyczne były kolosalnym błędem z jej strony.

– próbuje się uśmiechnąc jak Racewicz; Twarz jak maska i to maska halloweenowa…; Za piekna to nigdy nie byla, a teraz starzeje sie i botoksy, wypełniacze i twarz jak maska. Przykre to, ze ludzie nie potrafią sie po prostu starzec (przyp. red. – pisownia oryginalna) – piszą anonimowi komentatorzy.

...

Zobacz również