Adrian Zandberg, jeden z czołowych polityków partii Razem, spotkał się w weekend z mieszkańcami Piotrkowa. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób. W swoich wypowiedziach Zandberg przekonywał, że Razem może być alternatywą dla wyborców, którzy są zawiedzeni polską polityką. 

– Jesteśmy trzecią możliwością, ponieważ chcemy Polski, która jest bardziej socjalna niż dzisiaj i zdecydowanie bardziej demokratyczna, nie zgadzamy się na taki oto wybór, że możemy mieć politykę socjalną, ale w pakiecie z zamordyzmem, w pakiecie z ustawą inwigilacyjną, w pakiecie z traktowaniem państwa prawa jako czegoś bez wartości – mówił.

– Nie zgadzamy się też na to, że moglibyśmy mieć do wyboru układ, w którym mamy szacunek do demokratycznych standardów, ale razem z ultraliberalnym programem Ryszarda Petru, który nas cofa do lat 90-tych i który odbiera nam szansę na to, żeby Polska zaczęła wreszcie przypominać państwa Europy Zachodniej, oparte na zasadzie solidarności, a nie na zasadzie wojny każdego z każdym – przekonywał Zandberg.

– My chcemy Polski socjalnej i demokratycznej, a to oznacza, że jesteśmy alternatywą i dla PiS-u z i dla tego anty-PiS-u neoliberalnego, jesteśmy przekonani, że wielu ludzi myśli tak jak my – dodał.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: epiotrkow.pl

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.