Mężczyzna zamordował swoją 2-dniową córeczkę. Podczas przesłuchania przyznał się do wyrządzonego czynu. Miesiąc po ogłoszeniu wyroku został znaleziony martwy w swojej celi. 

Liam Deane obiecał swojej partnerce, która chciała pójść spać, że zajmie się małą Luną. W nocy dziewczynka zaczęła płakać, a ojciec nie potrafił jej uspokoić. Wściekły uderzył dziewczynkę w twarz, potrząsnął i uderzył nią o ścianę. Dziecko nie miało szans na przeżycie. Zmarło w szpitalu w wyniku urazów mózgu, ciała i twarzy. W chwili śmierci malutka dziewczynka miała tylko dwa dni.

Podczas przesłuchania 22-letni mężczyzna przyznał się, że skatował dziecko. Sąd nie miał wątpliwości, skazując go na dożywocie. Morderca trafił do zakładu karnego HMP Leeds, jego pobyt w więzieniu nie trwał jednak długo.

Wymiar sprawiedliwości

Gdy współwięźniowie dowiedzieli się, za co mężczyzna został skazany, postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość. Ciało martwego 22-latka znaleziono w jego celi. Policja nie ujawniła żadnych szczegółów na temat okoliczności jego śmierci, jednak śledczy nie mają wątpliwości, że był to samosąd. O zabójstwo oskarżony jest jego kolega z celi.

Jako głównego podejrzanego zatrzymano już jego kolegę z celi Johna Westlanda, który jednak nie przyznaje się do winy – podaje BBC

Reakcja internautów

Internauci uważają, że jeśli on odebrał Deane’owi życie to powinien otrzymać nagrodę, Ich zdaniem wymierzona została odpowiednia sprawiedliwość. Niektórzy mają nadzieję, że mężczyzna cierpiał przed śmiercią.

Osoba, która go zabiła powinna dostać za to medal albo dodatkowe świadczenie na resztę odsiadki – uważa jeden z użytkowników Twittera.

 

 

fot. twitter.com

 

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również