Szokujące informacje dobiegają do nas ze Stanów Zjednoczonych. Trwa ogromny pożar, służby prowadzą walkę z ogniem. Najważniejsze jest jednak to, co płonie. Część mediów spekuluje, że to może nie być zwykły pożar, ale zamach na Trumpa.

Prezydent USA Donald Trump jest nie tylko politykiem, ale także biznesmenem. Fortunę zbudował na nieruchomościach. Gigantyczny apartamentowiec w Nowym Jorku, którego jest właścicielem, o nazwie Trump Tower, właśnie płonie.

ZOBACZ TAKŻE: Podłe! Nie uwierzysz, co zrobiła Melania, gdy Trump wygrał wybory

Wielki pożar nie dotykałby samego prezydenta, gdyby nie fakt, że w tym budynku ma on swój własny apartament, z którego nadal czasami korzysta.

Zamach na Trumpa?

Media pytają coraz bardziej zaniepokojone, czy to zdarzenie nie miało być próbą zamachu na prezydenta. Hipoteza internautów jest też taka, że pożar może być „ostrzeżeniem” dla prezydenta, próbą zastraszenia go przez nieprzychylnych mu liberałów.

Akcja służb ratowniczych trwa, pożar nadal nie został ugaszony. Ogień widać w wielu miejscach budynku, wszystko wskazuje na to, że płonie cały budynek. Jeśli akcja strażaków będzie się przedłużać, budynek prawdopodobnie będzie nadawał się już tylko do rozbiórki.

ZOBACZ TAKŻE: Całe USA żyje aferą! Trump nie uprawia seksu z Melanią bo…

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia


Kim jest ojciec Melanii Trump? Nie do wiary! 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Pierwszej Damie USA

...

Zobacz również