Doszło do zamachu, którego nie można było się spodziewać. Policja poszukuje groźnego napastnika. Sprawdzane są wszystkie możliwe tropy, które pomogą w schwytaniu tej osoby.

Zaatakowany został pracownik biura Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości. Policja poszukuje napastnika wszelkimi, dostępnymi sposobami. Dokładnie sprawdzane są m.in. kamery z monitoringu.

ZOBACZ TAKŻE: SEKS-AFERA przyćmiła rekonstrukcję! Posłanki PiS przerywają milczenie

Policja poszukuje napastnika

Do ataku doszło w Chrzanowie. Zaatakowany pracownik od razu złożył zawiadomienie o napadzie. Tajemniczy mężczyzna wtargnął do biura i bez słowa wyjaśnienia rzucił się na polityka PiS, którego zastał w środku. Do tego wykrzykiwał słowa, które można uznać za groźby. Po kilku chwilach nie było go już w biurze – uciekł, gdy uznał, że polityk jest dostatecznie pobity.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Macierewicz NIE będzie marszałkiem! Zamiast tego zostanie….

To nie pierwszy przypadek takiej agresji wobec członków PiS. W grudniu podpalono biuro poselskie Beaty Kempy. Wtedy tylko zimna krew jej męża uchroniła mieszkańców budynku od śmierci.

Incydenty te mogą być wynikiem nie tylko negatywnych nastrojów społecznych w stosunku do PiS, ale również nagonki na polityków tejże partii oraz języka nienawiści, tak bardzo widocznego chociażby w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Prawica wypowiada WOJNĘ Dudzie! Nie uwierzycie za co

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]


Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również