Na autostradzie doszło do potwornego zdarzenia, miał miejsce zamach na A4! Tym razem zamachowcy mieli konkretny cel i był nim znany piłkarz. Ciężko uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Na autostradzie A4 w Niemczech doszło do zamachu na niemieckiego piłkarza o turecko-kurdyjskich korzeniach. Jak się okazało znany sportowiec był konkretnym celem tego ataku.

ZOBACZ TAKŻE: To będą prorocze słowa?! Miller wskazał szokującego rywala Kaczyńskiego

Zamach na a4

Prawdopodobnie powodem, który sprowokował zamachowców, jest prokurdyjska postawa gwiazdy sportu. Ze względu na swoje pochodzenie, wspiera on Kurdów w ich dążeniach niepodległościowych. Piłkarz ma negatywną opinię o prezydencie Turcji Erdoganie. Przez to uważany jest za wroga państwa, prawdopodobnie to było przyczyną zamachu.

Choć ktoś strzelał do niego bezpośrednio z czarnego combi, Denizowi Naki udało się ujść z życiem z tego zamachu. W piłkarza wystrzelono wielokrotnie, służby sugerują, że możliwe jest nawet, że opróżniono magazynek z broni automatycznej w stronę samochodu gwiazdy sportu. Miał on wiele szczęścia, żaden strzał nie był celny.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Znamy nazwisko NOWEGO ministra, roztrzaska polską politykę

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również