Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy

Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy Źródło: Pixabay ElasticComputeFarm

Zakupy w placówkach jednej z ulubionych sieci dyskontów Polaków nie będą dłużej możliwe. Media obiegła informacja, że zarząd zdecydował o zamknięciu sklepów. To ostatnia szansa, żeby zaopatrzyć się w ulubione produkty. Nie można przegapić tej szansy, kolejnej okazji już nie będzie. Wiemy, o których dyskontach mowa.

Sieć dyskontów poinformowała o zamknięciu swoich placówek. To zła informacja dla klientów, którzy robią zakupy w supermarketach marki. Podano wszystkie lokalizacje, klienci mogą być niezadowoleni. Sklepy będą otwarte jeszcze przez kilka tygodni. To ostatnia szansa, żeby zaopatrzyć się w ulubione produkty. W podobnej sytuacji znaleźli się niedawno klienci robiący zakupy w Lidlu.

Zakupy w sklepach sieci Auchan nie będą dłużej możliwe

Sieć Auchan Retail Polska zdecydowała o zamknięciu placówek, które okazały się być nierentowne. Mowa o sklepach zlokalizowanych na terenie Grudziądza i Lubina. Niekorzystne warunki najmu oraz niskie obroty sprawiły, że dalsze prowadzenie działalności w tych miastach nie będzie możliwe. Zdecydowano, że dwa supermarkety będą czynne tylko do 27 września bieżącego roku. Po tej dacie zakupy w sklepach Auchan nie będą możliwe, co z pewnością zmartwi wszystkich klientów dyskontów tej marki. Do mediów trafiło oficjalne stanowisko władz przedsiębiorstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zmuszeni jesteśmy do podejmowania trudnej, ale koniecznej decyzji o zamknięciu placówek nierentownych w Grudziądzu i Lubinie. To niełatwa decyzja, przede wszystkim ze względu na ekipy obu sklepów, które dołożyły wszelkich starań, aby poprawiać z roku na rok rezultaty, za co chcę im podziękować. Naszym priorytetem jest w tej chwili zapewnienie pracownikom obu sklepów możliwie jak najlepszego wsparcia w tej szczególnej sytuacji - poinformował Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Zaskakujące doniesienia Super Expressu. Jarosław Kaczyński wkrótce trafi na stół operacyjny

Władze dyskontu planują rozwiązanie umów w ramach zwolnień grupowych wraz z odprawami. Zaznaczono, że z każdym z pracowników sklepu będą prowadzone rozmowy indywidualne. Osoby, które spełniają kryterium wiekowe, będą mogły skorzystać z uprawnień przedemerytalnych lub emerytalnych wraz z odprawą emerytalną. Niektórzy, jeśli wyrażą taką wolę, zostaną przeniesieni do innych placówek w regionie. Przeniesienia te nastąpią w ramach dostępnych wakatów, z zachowaniem wszelkich uprawnień pracowniczych i ciągłości zatrudnienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób
  3. MZ potwierdza, nie dało się uniknąć. Wiemy, kiedy wprowadzą nowe zasady dla wszystkich Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  5. Biedronka i Lidl będą rozpaczać. Do Polski właśnie wkroczyła nowa sieć, ceny są śmiesznie niskie
  6. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  7. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów
  8. Bezlitosna Anna Mucha nie przebiera w słowach. Decyzja mogła być tylko jedna
  9. RMF: Łukasz Szumowski chce odejść z Ministerstwa. Premier miał przekazać mu ważną wiadomość

Źródło: Money

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News