Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy

Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy Źródło: Hobi industri Unsplash.com

Zakupy to czynność, którą wykonujemy codziennie i przeważnie robimy to w machinalny sposób, dlatego warto sprawdzić, czy w waszym koszyku nie wylądował produkt stanowiący zagrożenie dla zdrowia. Popularna sieć sklepów pilne wycofuje swoje produkty i ostrzega wszystkich klientów, którzy zdążyli już je zakupić, aby ich nie spożywali. W trackie kontroli ustalono nieprawidłowości.

Zakupy mogą okazać się tragiczne w skutkach jeśli zdecydowaliście się na nabycie tych produktów. Przeprowadzona kontrola zmusiła właścicieli sieci do zaalarmowania swoich klientów, którzy mogli zdecydować się na zakup szkodliwych rzeczy. W opakowaniach odkryto coś, co nigdy nie powinno się w nich znaleźć.

Robiłeś zakupy? Uważaj, te rzeczy stwarzają zagrożenie dla zdrowia konsumenta

Zakupy zrobione w popularnej sieci sklepów Aldi mogły stworzyć dla nieświadomych niczego ludzi zagrożenie zdrowia. Właściciel postanowił wydać ważny komunikat i wycofać dwa artykuły, w których dokonano niepokojących odkryć. Wszyscy, którzy je zakupili proszeni są o zwrot lub wyrzucenie ich. W jednej z czekolad potwierdzono obecność kawałków plastiku, natomiast pod wątpliwość zostało poddane również bezpieczeństwo spożycia jednego z paprykarzy oferowanego przez sieć. Znane są konkretne numery serii niebezpiecznych produktów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Czekolada i paprykarz wycofywane z półek Aldi

Jeśli w czasie zakupów zdecydowałeś się na czekoladę ze słonymi precelkami CHATEAU 200 g wyprodukowaną przez STORCK, AUGUST KG, to pod żadnym pozorem nie powinieneś jej jeść, gdyż w środku opakowania odkryto fragmenty plastiku. Numer zanieczyszczonej partii to N43B, posiada również kod kreskowy 28011477 i datę przydatności do spożycia 01.07.2020 r. Drugim produktem, przed którym przestrzega Aldi, a który mógł zostać wybrany przez klientów odwiedzających sklep to paprykarz de luce 210 g z datą przydatności 09.072020 r. i kodem kreskowym 5902709580072, którego producentem jest PIEROŻEK S.C. Znana jest przyczyna jego wycofania.

Dzisiaj grzeje: 1. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Pieniądze zostaną zwrócone nawet w przypadku braku paragonu za zakupy

- Produkt wykazuje odstępstwa jakościowe w obszarze zapachu oraz smaku, powstałe w wyniku procesów fermentacyjnych - przekazał komunikat sieci Polsat News. Jednocześnie wszyscy, którzy przyjdą do sklepów z tymi dwoma produktami otrzymają całkowity zwrot kosztów, nawet w momencie gdy nie przedstawią dowodu zakupu w postaci paragonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  2. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)
  3. Mikrofon uchwycił, co Agata Duda powiedziała na koniec wiecu. Wszyscy usłyszeli 3 mocne słowa
  4. "Rzeczpospolita" ostrzega, niebawem mogą ruszyć masowe kontrole w domach wszystkich Polaków. Ukażą miliony osób wysokimi mandatami
  5. Wstrząsające wyznanie Henryka Gołębiewskiego. Diagnoza go załamała, tylko najbliżsi wiedzieli
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News