Niestety, klienci mają ostatnią okazję do zakupów w uwielbianej galerii handlowej. Niedługo zniknie z polskiego miasta

Niestety, klienci mają ostatnią okazję do zakupów w uwielbianej galerii handlowej. Niedługo zniknie z polskiego miasta Źródło: Pixabay.com PhotoMIX-Company

Zakupy w jednej z uwielbianych przez Polaków galerii handlowych już niedługo nie będą możliwe z powodu braku porozumienia Rady Wierzycieli. Obiekt już za kilka dni zostanie zamknięty, klienci popularnego centrum są zawiedzeni.

Zakupy w tym centrum handlowym robiło wielu Polaków, już niedługo obiekt zostanie jednak zamknięty. O decyzji poinformowano na Facebooku galerii, klienci są bardzo zawiedzeni smutnymi informacjami. W obiekcie dostępnych było około 100 sklepów i punktów usługowych.

Zakupy w łódzkiej galerii handlowej Sukcesja przechodzą do historii

W piątek wśród mieszkańców Łodzi rozeszły się smutne informacje, wraz z początkiem lipca zamknięta zostanie jedna z największych galerii handlowych w mieście - Sukcesja. O decyzji poinformowano za pośrednictwem profilu facebookowego centrum.

- Szanowni Państwo, W związku z brakiem zgody Rady Wierzycieli na dalsze prowadzenie przez Syndyka przedsiębiorstwa upadłej spółki informujemy, iż z dniem 30.06.2020 Centrum Handlowo-Rekreacyjne Sukcesja zostanie zamknięte - przekazała na swoim Facebooku Sukcesja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To ostatnia szansa na zakupy w galerii Sukcesja w Łodzi

W obiekcie znajdowało się około 100 sklepów, punktów usługowych oraz miejsc rozrywki czyli m.in. kino, park trampolin, siłownia oraz kręgielnia. Pod ogłoszeniem o zamknięciu galerii pojawiło się wiele komentarzy od zasmuconych tą decyzją łodzian. Wielu z nich ma nadzieję, że znajdzie się nowy inwestor, który ponownie uruchomi w tym miejscu galerię handlową. 

- Sukcesja to połączenie nowoczesnych trendów architektonicznych z elementami nawiązującymi do dawnych łódzkich fabryk - tak jeszcze niedawno opisywało się popularne centrum.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Niedobór żelaza w organizmie jest bardzo niebezpieczny. Jakie są jego objawy?

Nie brakuje jednak również opinii, jakoby już od jakiegoś czasu ruch w galerii wskazywał, że znacznie traci ona na popularności. Centrum zakończy działalność wraz z końcem czerwca, a więc to już ostatnie dni, by odwiedzić galerię. Niedawno informowaliśmy również o sieci sklepów, która być może już niedługo zniknie z polskich galerii handlowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  2. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  3. Właśnie wzięła nowonarodzone dziecko na ręce i poczuła przedziwną rzecz w brzuchu. Wezwano lekarza, przekazał porażające wieści
  4. Ola przypadkiem wzięła telefon męża i nagle zauważyła na ekranie rzecz, która ścięła ją z nóg. Niedługo potem na jaw wyszła piorunująca prawda
  5. RCB niespodziewanie wystosowało pilny apel do wszystkich Polaków. Nie chodzi o burze
  6. 5 oznak, że on cię nie kocha. Psycholog zdradził, kiedy związek jest nie do odratowania

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News