Mężczyzna przeżył chwile grozy gdy obudził się w zamkniętym supermarkecie. Siedział w nim dwa dni

Mężczyzna przeżył chwile grozy gdy obudził się w zamkniętym supermarkecie. Siedział w nim dwa dni Źródło: Wikimedia Commons/Witoldstech

Zakupy mogą nas maksymalnie pochłonąć. Spędzamy w sklepach tyle czasu, że już nie jesteśmy w stanie go zliczyć. Pewien mężczyzna jednak pobił wszelkie rekordy - spędził w supermarkecie dwa dni, choć nie z własnej woli.

Zakupy to coś, co uwielbiają miliony ludzi na całym świecie. Nowe ubrania, dodatki, zabawki dla naszych dzieci i wiele innych rzeczy trafia do naszych koszyków, ale nie tylko, bo dochodzą do tego jeszcze produkty spożywcze. Pachnące pieczywo, zielone papryki i pyszne ciastka. A później długie stanie w kolejkach i braki na koncie. 

Dla jednych to czysta przyjemność, dla drugich przykry obowiązek, jednak zakupy robić musimy. Czy skromne, czy z rozmachem, robi je każdy. W sklepach spędzamy coraz więcej czasu, lecz ten mężczyzna pobił wszelkie rekordy. Choć nie do końca z własnej woli, ale spędził w sklepie 2 dni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Długie i nietypowe zakupy

Pewien mężczyzna zrobił zakupy w supermarkecie. Kupił alkohol i natychmiast odczuł, że musi go jak najszybciej spożyć. Jako, że do domu miał kawał drogi, postanowił znaleźć alternatywne rozwiązanie. Okazała się nim sklepowa toaleta. Zamknął drzwi, wypił trunek i zasnął.

Niestety, gdy się obudził, supermarket był już zamknięty, a on został w nim uwięziony. Po tym, jak zorientował się, co się stało, nie mógł już nic zrobić. Drzwi były zamknięte, on nie miał przy sobie telefonu. Nie było żadnego wyjścia z tej sytuacji, a żeby uniknąć konsekwencji, postanowił spokojnie poczekać do ponownego otwarcia sklepu.

Jak to się stało, że nikt nie znalazł mężczyzny przed zamknięciem? Rzeczniczka prasowa twierdzi, że wszystkie pomieszczenia są sprawdzane, zanim supermarket zostanie zamknięty. I tak było też w tym przypadku. Ekipa sprzątająca toalety musiała je sprawdzić, zanim mężczyzna do niej wszedł w ostatniej chwili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tata dostał telefon o wypadku dziecka. Ale jak pojechał do szpitala, poznał najbardziej okrutną prawdę

Było jedno rozwiązanie z którego nie skorzystał mężczyzna. Mógł wyjść wyjściem ewakuacyjnym. To jedyne drzwi, które można otworzyć od środka bez użycia żadnego klucza. Gdyby spróbował wyjść w ten sposób w całym sklepie słychać by było alarm, a na miejscu pojawiłaby się ochrona. Mężczyzna nie wiedział, ale nie zostałby pociągnięty do odpowiedzialności karnej, ponieważ nic nie ukradł ani nie zniszczył. Teraz za to może opowiadać, że najdłuższe zakupy w jego życiu trwały dwa dni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć


źródło : tvpinfo

Następny artykuł