Zakupy i toalety.
Pixabay jarmoluk
Jakub Kossakowski - 4 Maja 2020

Ogromne zmiany w zasadach korzystania z toalet w galeriach handlowych. Każdy klient musi je znać

Wiele osób z entuzjazmem przyjęło informacje o tym, że galerie handlowe ponownie zostały otwarte i znów będą mogli zrobić długo wyczekiwane zakupy. Należy jednak pamiętać, że centra handlowe zostały otwarte na nowych zasadach. Nie inaczej jest w przypadku tamtejszych toalet.

Po długim oczekiwaniu, zakupy w galeriach handlowych znów stały się możliwe. Z pewnością wiele osób będzie chciało z tego skorzystać. Każdy powinien pamiętać o zachowywaniu stosownej odległości od innych osób i zasłanianiu nosa oraz ust. Jakie nowe zasady objęły toalety?

Rentgen ujawnił prawdę.Przez lata bolała ją klatka piersiowa. Lekarz zrobił jej rentgen, wynik wbił go w fotelCzytaj dalej

Zakupy w galeriach handlowych znów są możliwe

Zdjęcia, które trafiły dziś do internetu mówią same za siebie. Polacy nie mogli się już doczekać, aż zakupy w centrach handlowych będą znów w zasięgu ręki. Należy jednak nieco ostudzić entuzjazm. Luzowanie obostrzeń nie oznacza, że koronawirus stał się mniej niebezpieczny.

Skupiska ludzi wciąż stanowią zagrożenie epidemiologiczne. W związku z tym każdy z nas musi przygotować się na nowe zasady dotyczące centrów handlowych. Większość z nich nie różni się drastycznie od tych, które panują w przestrzeni publicznej. Najbardziej zaskakujące mogą być te dotyczące tamtejszych toalet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

O czym musimy pamiętać, udając się do toalety w galerii handlowej?

Nie da się ukryć, że na zakupach każdy z nas może poczuć potrzebę skorzystania z toalety. Należy jednak zwrócić uwagę na to, jakie aktualnie panują w nich zasady. Zgodnie z doniesieniami portalu Poradnik Zdrowie, rozporządzenie rządowe zakłada, że toalety w galeriach handlowych powinny być czyszczone minimum cztery razy dziennie. Nakaz ten dotyczy również drzwi. Powierzchnie takie jak klamki, krany, blaty i inne powierzchnie często dotykane przez klientów powinny być dezynfekowane nie rzadziej niż raz na godzinę. To jednak nie koniec zmian, o których powinniśmy wiedzieć.

Jak donosi portal Poradnik Zdrowie, toalety powinny być wyposażone w płyny dezynfekujące oraz instrukcje dotyczące mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek oraz prawidłowego korzystania z maseczki. Ponadto centra handlowe powinny ograniczać liczbę klientów w toaletach tak, aby byli w stanie zachować od siebie bezpieczną odległość. W związku z tym możemy spodziewać się, że otwarta będzie co druga toaleta.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Klient robiący zakupy powinien pamiętać o tym, żeby zdejmować i wyrzucać rękawiczki jednorazowe przed skorzystaniem z toalety oraz zdezynfekowaniu rąk. Od przestrzegania takich zasad może zależeć zdrowie, a nawet życie osób, które przyszły do galerii handlowych zrobić upragnione zakupy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Skończą się pieniądze na wypłacanie emerytur? ZUS wydał niepokojące oświadczenie
  4. Oryginalny pomysł na kotlety mielone inaczej. Rzadko się spotyka tak dobre i delikatne, rodzina dostanie bzika na ich punkcie
  5. Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

Źródło: Poradnik Zdrowie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News