W sobotę 20 czerwca w Warszawie odbędzie się kongres programowy Platformy Obywatelskiej. Pod Areną Ursynów gdzie odbędzie się spotkanie partii rządzącej swoją manifestację zapowiedziały środowiska antysystemowe.

W sobotę o godz. 11.00 przed południem pod Areną Ursynów rozpocznie się manifestacja antystystemowców pod hasłem „Zakopać Platformę”. Jak czytamy na stronie organizatorów pikiety jest ona organizowana ponad podziałami i do udziału są zachęcane wszystkie środowiska antysystemowe, organizacje, stowarzyszenia, rolnicy, młodzież i wszyscy ci, którzy nie chcą pozwolić na utrzymanie się aferzystów u władzy.

Kopacz i cały rząd do dymisji – po aferach wzięła kolejnych aferzystów – i tak w koło Macieju, od Okrągłego Stołu w kółko to samo. Koniec z tym! Kopacz niech zachowa się odpowiedzialnie i przerwie te błędne koło podając się do dymisji, zamiast nakładać kolejną warstwę szpachli i tapety – wyjaśniają organizatorzy akcji.

W sieci został również opublikowany krótki spot, w którym znane osobistości m.in z partii KORWiN i Ruchu Narodowego zapraszają do udziału w proteście.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również