Na początku marca Łukasz Jakóbiak podzielił Polaków. Promował się w mediach i wśród społeczności informując, że wystąpi u kultowej amerykańskiej prezenterki Ellen DeGeneres i przedstawił to jako swój wielki sukces. Okazało się jednak, że Jakóbiak tylko poszukiwał łatwej popularności i w żadnym programie nie wystąpił. Marzył o zagranicznej sławie i ją dostał. Trafił do zagranicznego programu, ale nie tego co chciał. I został tam zmiażdżony. 

Dzięki swojej akcji Jakóbiak chciał zyskać rozgłos za granicą i udało się… ale chyba nie o to mu chodziło. Zamiast oczekiwanej pochwały kreatywności, youtuber został po prostu zmieszany z błotem w popularnym zagranicznym programie internetowym.

Prowadzący znany kanał H3h3productions nakręcili specjalny odcinek, który w całości poświęcony jest wyjątkowo bezlitosnemu znęcaniu się nad Polakiem. Powiedzieć, że nie zostawili na nim suchej nitki, to w tym wypadku jak nie powiedzieć nic.

– To nie jest nowy poziom wizualizacji, to jest nowy poziom szaleństwa. Koleś postradał zmysły. (…) On myśli, że Ellen to zobaczy i go zaprosi. Ale w rzeczywistości Ellen każe się zabarykadować w mieszkaniu – mówi prowadzący.

– To jest psychol, poziom żenady przekracza dopuszczalne normy. Lepiej tego nie oglądajcie, bo możecie umrzeć. Ten polski guru jest żałosny i nigdy nie trafi do Ellen. Ona prędzej będzie wnioskować o zakaz zbliżania się do niej dla tego człowieka. 

– To najdziwniejsza rzecz jaką ktokolwiek kiedykolwiek zrobił. Są ludzie, którzy jedzą odchody. Niektórzy ludzie lubią jak się im sra do ust, a oni to jedzą, potem wymiotują i znowu to połykają. To co zrobił Jakóbiak jest dużo dziwniejsze – słyszymy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=457&v=NgZM-05i6kQ

...

Zobacz również