Zaginęła 16-letnia Oliwia
Facebook Zaginieni Cała Polska
Joanna Szwalikowska - 29 Września 2020

Zaginęła 16-letnia Oliwia. Wyszła z domu i ślad po niej zaginął, potrzebna jest pilna pomoc

Zaginęła 16-letnia Oliwia Cyman. Alarmująca wiadomość została opublikowana przez grupę poszukiwawczą "Zaginieni Cała Polska". Dziewczynka może przebywać z 21-letnim mężczyzną. Istnieje możliwość, że para wyjechała za granicę.

Zaginęła 16-latka pochodząca z miejscowości Cewice w województwie pomorskim, na stałe zamieszkująca Garbacz (od 7 kwietnia mieszkała z babcią). Wiadomość przekazana została przez grupę "Zaginieni Cała Polska" na Facebooku.

aktor nie żyjeNie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobieCzytaj dalej

Jak wynika z opublikowanych doniesień, dziewczyna może przebywać z 21-latkiem. Istnieje możliwość, że wyjechali razem za granicę. Służbowy samochód mężczyzny porzucono na granicy Belgii i Francji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

12 sierpnia nastolatka miała pojechać do miejscowości Amalka w celu odwiedzenia jednego z członków rodziny. 14 sierpnia wyszła z domu babci w Amalce, po czym ślad po niej zaginął. Oliwia nie wróciła do domu, ani nie skontaktowała się z nikim z rodziny. Według poszukiwaczy zaginiona przebywa z 21-letnim mężczyzną - Bartkiem. Prawdopodobnie są już za granicą, ponieważ jego auto zostało porzucone na granicy Belgii i Francji. Telefony obojga z nich są poza zasięgiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”

3. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata

Oliwia ma 16 lat, 164 cm wzrostu oraz szczupłą budowę ciała. Ma ciemne brązowe włosy oraz niebieskie oczy. Nastolatka ubiera się charakterystycznie - na czarno, nosi również mocny makijaż oczu.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bytowie pod numerem telefonu 47 743 83 00 lub numerem alarmowym 112. O kontakt prosi też rodzina tatą Oliwii - Adam Cyman 694179465, macocha - Katarzyna Cyman 662916382 oraz pod numerem telefonu 883445767 - napisano w komunikacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na "klauzulę sumienia". Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  2. Ekstraklasa wydała pilny komunikat ws. odwołania następnej kolejki. W lidze jest wielu zakażonych
  3. Michał Wiśniewski pogrążył się w żałobie. Odeszła osoba najbliższa jego sercu
  4. Dramatyczne sceny w szkole, na miejscu karetki i policja. 16-latka rzuciła się z nożami na koleżanki, są ranni
  5. Ostrzegają przed jednorazowymi maseczkami. Zatrważające, co odkryli
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News