Dominika Kobiałka jest poszukiwana przez policję
Facebook/Dominika Kobiałka
Wiadomości Pikio - 1 Marca 2019

Zaginęła 17-letnia Dominika. Od 3 tygodni nie ma z nią kontaktu

Dominika Kobiałka z Oświęcimia jest obecnie poszukiwana przez policję oraz członków rodziny. 10 lutego 2019 roku 17-latka wyszła z domu i od tamtej pory bliscy nie mają z nią kontaktu. Służby proszą więc o pomoc w odnalezieniu nastolatki.

Dominika Kobiałka nie skontaktowała się z rodziną już od około trzech tygodni. Nie wiadomo, gdzie obecnie znajduje się 17-latka, jednak media donoszą oficjalnie, że dzień po niespodziewanym opuszczeniu domu z walizką pełną swoich rzeczy była widziana przez znajomego w Oświęcimiu.

Dominika Kobiałka z Oświęcimia zaginęła

Policji wciąż nie udało się ustalić, dokąd udała się Kobiałka oraz dlaczego nikt nie zdawał sobie sprawy z jej przygotowań. Sprawa jest bowiem o tyle nieoczywista, że nastolatka nie wyszła jedynie z podręczną torebką lub plecakiem, a gotowa na dłuższy pobyt poza miejscem zamieszkania.

Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach wybija szybyMagda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotemCzytaj dalej

Bliscy Dominiki oraz policjanci zajmujący się jej poszukiwaniami zwrócili się do mieszkańców Oświęcimia, ale także okolicznych miast o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Wiadomo, że jest raczej niskiego wzrostu, ma około 160 cm oraz waży 53 kg. Ma niebieskie oczy i dłuższe, ciemne włosy. W dniu zaginięcia miała przy sobie czarną torebkę oraz walizkę w kolorze czerwonym, na której zauważyć można także szare akcenty.

Dominika była ubrana w czarną kurtkę z charakterystycznym napisem oraz kozaki w tym samym kolorze. Miała na sobie także spodnie o ciemnozielonej barwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

horoskop miesięcznyHoroskop miesięczny na marzec 2019. Co szykuje Ci przeznaczenie?Czytaj dalej

Policja i rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniu nastolatki

Jako że bliscy oraz przyjaciele są niezwykle zmartwieni zaginięciem nastolatki i robią wszystko, aby jak najszybciej ją odnaleźć, warto pomóc policji w poszukiwaniach. Służby udostępniły już opinii publicznej numery telefonów, pod które dzwonić może każdy, kto wie cokolwiek o sprawie Dominiki lub miejscu jej bieżącego pobytu.

Szybki kontakt z mundurowymi zapewnia wybranie alarmowego numeru 112. Policjanci czekają na wszelkie informacje na temat zaginionej także pod numerem (33) 847 52 80 (Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu).

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce
  3. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  4. Wypłata 13 emerytury jest zagrożona? Rząd PiS zapomniał poinformować ZUS
  5. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  6. Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? To samochód godny damy!
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News