Zagadka z ukrytymi owcami
Drift Slepp Daily Mail
Irmina Jach - 31 Maja 2020

Wśród owiec jedna zasnęła, dasz radę ją znaleźć? Na najlepszych czeka też druga zagadka

Zagadka ze stadem owiec czeka na rozwiązanie. Internauci z całego świata głowią się nad jej rozwiązaniem. Tym razem łamigłówka jest bardziej złożona niż zwykle, zawiera bowiem aż dwa etapy. Pierwszy z nich jest zdecydowanie trudniejszy. Na obrazku należy znaleźć owcę, która zasnęła. Czy potrafisz ją odnaleźć?

Zagadka, którą opublikowano na portalu "Daily Mail" spędza sen z powiek internautom. Jeśli tak jak my, kochasz łamigłówki ze słodkimi zwierzakami, koniecznie spróbuj znaleźć rozwiązanie. Bystrzakom, którzy szybko poradzą sobie ze znalezieniem niesfornej owcy, polecamy również poszukiwania jamnika, który ukrył się przed swoimi właścicielami. Na razie jednak przyszedł czas na rozwiązanie zagadki z owcami. Do dzieła!

Praca zdalna, dodatkowa opłataPolacy zapłacą nawet 60% więcej. Dodatkowa opłata nie do uniknięciaCzytaj dalej

Zagadka z owcami jest pozornie prosta

Na obrazku widzimy owce, które wypasają się na łące, w cieniu drzew. Czarne i białe zwierzęta w spokoju skubią trawę i korzystają z pięknych okoliczności przyrody. Wszystkie zachowują czujność, czekając być może na rychłe nadejście pasterza. Jedna z owiec zachowuje się inaczej niż jej koleżanki. Niesforne zwierzę postanowiło zasnąć.

W gromadzie podobnych owiec trudno znaleźć tę właściwą. Różnica pomiędzy zamkniętymi a otwartymi oczami jest bowiem minimalna. Żeby odgadnąć, gdzie znajduje się śpiące zwierzę, trzeba wykazać się dużym sprytem i doskonałym wzrokiem. Przyszedł czas, żeby poćwiczyć swój umysł. Zagadka nie jest taka prosta, jak wydaje się być na pierwszy rzut oka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Odkrycie mozaikaKopali w ziemi i nagle usłyszeli dziwny dźwięk. Gdy zobaczyli co znaleźli, zaniemówiliCzytaj dalej

Zagadka ze śpiącą owieczką może być nie lada zagwozdką. Wielu internautów poddało się już po kilku minutach. Tylko nieliczni zdołali znaleźć ukryte zwierzę. Jeśli chcesz być jednym z bystrzaków, musisz się skupić i dokładnie przyjrzeć każdemu z przedstawionych zwierząt. Może właśnie tobie uda się rozwiązać tę skomplikowaną łamigłówkę.

Owce nie są na zdjęciu same

Znalazłeś już owcę? Gratulujemy, to wspaniała wiadomość. Jednak to jeszcze nie koniec dzisiejszej łamigłówki. Na obrazku skryło się jeszcze jedno zwierzę, które musisz odnaleźć. Owce, tak jakw rzeczywistości, nie pasą się na łące same. Potrzebują opiekuna, który uchroni je przed ewentualnym drapieżnikiem. Domyślasz się już, jakie zwierzę ukrywa się jeszcze na obrazku?

Dzisiaj grzeje:

1. Polski gwiazdor pilnie trafił do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki. Rodzina prosi o modlitwę

2. Pogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści

Mowa oczywiście o psie pasterskim, który z uwagą obserwuje stado, które pasterz pozostawił pod jego opieką. Zwierzak, jak to pies pasterski, zachowuje się bardzo dyskretnie, obserwując owce niepostrzeżenie. Jeśli dobrze się przyjrzysz, uda ci się go odnaleźć. Od innych zwierząt z obrazka odróżnia się przecież gatunkiem.

Bystre oko jest gwarancją znalezienia obydwu zwierząt. Tym, którzy nie widzą żadnego z nich, podpowiadamy, że znajdują się całkiem blisko siebie. Wygląda na to, że odpowiedzialny pies postanowił obudzić owcę. Czy teraz zagadka wydaje ci się nieco łatwiejsza?

Udało ci się znaleźć owcę i psa? Gratulujemy, znalazłeś się w gronie najlepszych. Ta sztuka udaje się tylko nielicznym. Jeśli tym razem się nie udało, warto zerknąć na rozwiązanie. Następnym razem na pewno pójdzie lepiej.

Zagadka z owcami rozwiązanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Polsce nadal stosuje się lek, który jest zabroniony w innych krajach. Lekarze twierdzą, że nie ma się czego bać
  2. Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala
  3. WHO ostrzega, drugi szczyt zachorowań może pojawić się w każdej chwili. Jest znacznie groźniejszy niż druga fala
  4. Rząd zniósł zakaz, wszystko miało ruszyć 6 czerwca. Rzeczywistość jest zupełnie inna, wielkie rozczarowanie dla wielu Polaków
  5. MZ wydało ważny komunikat, ogromne zagrożenie dla zdrowia. Dotyczy aż 31% Polaków i 21% Polek
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

Wydaje się to niemożliwe, ale ten mężczyzna spłodził 200 dzieciChciał mieć jak najwiecej dzieci, spłodził ich 200. Po latach straszna prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Źródło: Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News