Zagadka na obrazku
heavy.com
Monika Majko - 30 Listopada 2020

Która kobieta jest matką dziecka? Zagadka podzieliła internautów, odpowiedź nie jest oczywista

Zagadka szybko stała się hitem sieci, a odpowiedź na pytanie o to, która z kobiet jest matką dziecka, nie jest tak prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Internauci z całego świata głowią się na rozwiązaniem tej łamigłówki, sprawdz, czy masz rację.

Zagadka wymaga odpowiedzi na pytanie o to, która z kobiet znajdujących się na obrazku jest matką dziecka. Choć rozwiązanie tej łamigłówki wydaje się banalnie proste, zadanie podzieliło internautów, którzy prowadzą w sieci spór o to, kto ma rację.

Zagadka jest hitem sieci

Obrazek już od jakiegoś czasu krąży po sieci, ale internauci z całego świata wciąż szukają wskazówek, które pomogłyby im raz na zawsze rozwiązać spór, dotyczący prawidłowej odpowiedzi na tę zagadkę.

Dramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychDramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychCzytaj dalej

Rysunek przedstawia pomieszczenie, w którym na krzesłach po przeciwnych stronach pokoju siedzą dwie kobiety, pomiędzy którymi znajduje się dziecko. Chłopiec bawi się na podłodze, a zadanie polega na tym, by wskazać, która z kobiet jest jego matką.

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista, jednak na obrazku znajduje się wiele wskazówek, mogących naprowadzić nas na rozwiązanie łamigłówki. Zadanie wymaga od nas spostrzegawczości oraz logicznego myślenia, które pomoże nam połączyć ze sobą zauważone podpowiedzi.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Która z kobiet jest mamą malucha?

Przyjrzyj się obrazkowi i spróbuj odpowiedzieć na pytanie, która z kobiet jest mamą dziecka. Staraj się dokładnie przeanalizować wszystkie szczegóły, które wydarzą ci się istotne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, poniżej znajdziesz kilka wskazówek oraz rozwiązanie zagadki.

Większość z wskazówek umieszczonych na rysunku ma związek z zachowaniem kobiet. Jedną z pierwszych rzeczy, która od razu rzuca się w oczy, są skrzyżowane nogi kobiety po prawej. Jest ona wycofana i wydaje się nie zwracać uwagi na bawiącego się malucha.

Jednocześnie kobieta po lewej stronie nie ma skrzyżowanych nóg ani rąk i pochyla się do przodu. Oba te zachowania mogą wskazywać na opiekuńczy instynkt, kierowany wobec dziecka na podłodze i gotowość udzielenia mu pomocy w razie potrzeby.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dodatkowo dziecko podczas zabawy dziecko skierowane jest twarzą do niej, a jak wskazują internauci, dzieci zwykle zwracają się do swoich matek. Na koniec łatwo zauważyć, że zarówno kobieta po lewej, jak i maluch mają ciemne włosy, w przeciwieństwie do kobiety po prawej stronie, która jest blondynką.

Najwięcej internautów wskazuje, że to właśnie ciemnowłosa kobieta jest mamą dziecka, choć są i tacy, którzy próbują obalić tę odpowiedź. Wszyscy, którzy wskazali to rozwiązanie, mogą się jednak pochwalić wyjątkową spostrzegawczością.

Na naszej stronie znajdziecie również inne internetowe łamigłówki i zagadki. Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy ukrytej na zdjęciu pandy. Sprawdź, czy jesteś w stanie zlokalizować zwierzaka.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Heavy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News