Zagadka arbuzy
Dancewear Central/Daily Mail
Irmina Jach - 25 Maja 2020

Wśród arbuzów ukrywa się spódniczka. Pozornie bajecznie proste, ale w praktyce doprowadza internautów do szału

Zagadka z arbuzami wydaje się być bajecznie prosta, ale próba jej rozwiązania doprowadza internautów do szału. Znalezienie spódniczki wśród owoców nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Poradzą sobie tylko najbardziej spostrzegawczy.

Zagadka z arbuzami może być zaskakująco trudna. Rozwiązanie jej doprowadza internautów do szału. Zasady są proste - wystarczy przyjrzeć się obrazkowi pełnemu owoców i znaleźć wśród nich spódniczkę. Tylko niewielu osobom udaje się to zrobić w mniej niż kilkanaście sekund. Znalezienie ubrania wymaga dużej spostrzegawczości. Poradzą sobie tylko osoby o sokolim wzroku.

Alimenty dla dzieckaMarta co miesiąc dostaje alimenty. Tytuły przelewów nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Zagadka z arbuzami może sprawiać problemy

Zagadka z arbuzami przerasta niemal każdego. Piękny obrazek w żywych i optymistycznych barwach przyciąga wzrok. To jednak nie wystarczy, żeby dojrzeć starannie ukryte detale. Spódniczka ukryta jest wyjątkowo dobrze. Podejmiesz wyzwanie? Może uda ci się pobić rekord czasowy i dołączyć do grona najlepszych? Przekonaj się, jak sobie poradzisz.

Spośród wielu łamigłówek, które pozwalają ćwiczyć umysł, ta wydaje się być szczególnie interesująca. Nas urzekła jej piękna kolorystyka. Przyjemność z patrzenia łączy się z czymś pożytecznym - rozwiązywanie tego typu zagadek pozwola wyostrzyć wzrok. Polecamy również rozwiązanie tej, w której trzeba znaleźć puchatego pieska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mandaryna wyznała prawdę o Michale WiśniewskimMandaryna dopiero po latach przerwała milczenie. Wyznała prawdę o Michale WiśniewskimCzytaj dalej

Teraz przyjrzyj się ponownie obrazkowi z arbuzami. Czy soczyste owoce skutecznie zmieszały się z damską spódniczką? Intensywne kolory mogą odwracać uwagę od szczegółów. Warto jednak się skupić i spróbować odnaleźć rozwiązanie. Dobry czas będzie powodem do dumy.

Wiesz już, jakie jest rozwiązanie zagadki? Jeśli znalazłeś spódniczkę bez zaglądania do odpowiedzi, serdecznie gratulujemy. Twoja spostrzegawczość jest na bardzo wysokim poziomie. Możesz pochwalić się dołączeniem do grona prawdziwych bystrzaków. Koniecznie sprawdź, czy twoi znajomi poradzą sobie z tym zadaniem tak dobrze, jak ty.

Dzisiaj grzeje:

1. Pękła bolesna bariera ofiar koronawirusa w Polsce. Wyjątkowo smutne dane przekazało MZ

2. Rząd wprowadzi opłatę reprograficzną? Wszyscy będziemy musieli płacić więcej

Dla osób, które jeszcze nie znalazły spódniczki, mamy małą podpowiedź. Warto zainteresować się różowymi, geometrycznymi kształtami, które oddzielają poszczególne owoce. Nadal nie widzisz rozwiązania? Podpowiadamy, że spódniczka ma kształt rombu. Lekko odróżnia się kolorem od innych elementów zdjęcia. Jeśli tym razem ci nie wyszło, nie przejmuj się. Ta zagadka była wyjątkowo wymagająca. Poniżej znajdziesz rozwiązanie. Czy teraz widzisz, gdzie ukryła się spódniczka?

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media ujawniły straszną prawdę. Wiemy co się działo w domu maltretowanych bliźniaczek
  2. Kamil Stoch obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji złożył życzenia wszystkim Polakom, padły piękne słowa (FOTO)
  3. Piorunujące informacje o popularnej aplikacji. Treść rozmów nie jest bezpieczna, obce osoby łatwo mogą je odczytać
  4. Emeryci stracą tysiące złotych. Eksperci przekazali ponure dane, wszystko przez tarczę antykryzysową 4.0
  5. Wywrotka przerwała linię energetyczną, doszło do eksplozji. Odłamki trafiły w autobus, okropne informacje z polskiego miasta
  6. Żadna zielenina ani głodówka, jak szybko schudnąć? Możesz być mocno zdumiony

Syn nagle upadł na ziemięSyn wrócił z podwórka. Chwilę potem upadł, w szpitalu porażająca prawda wyszła na jaw, fatalne skutkiCzytaj dalej

Źródło: Dancewear Central/Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News