Zagadka - gdzie jest osa
blog firsttunnels
Aneta Wasilewska - 17 Maja 2020

Wśród wiosennych kwiatów buszuje osa. Tylko nieliczni znajdą ją w 15 sekund, reszta się poddaje

Zagadka wiosenna zaskoczy każdego. Wystarczy przyjrzeć się obrazkowi i odnaleźć skrywającą się osę. Niestety, okazuje się, że ta zagadka przerasta wielu. Tylko nielicznym udaje się odnaleźć ukrytego owada w zaledwie 15 sekund. Internauci im dłużej przyglądają się, tym częściej się poddają. Czy rozwiązanie jest rzeczywiście aż tak skomplikowane?

Zagadka z osą przerasta niemal każdego. Okazuje się, że wiosenna grafika z pięknymi i kolorowymi kwiatami nie ułatwia zdania, które polega na odnalezieniu maleńkiej osy. Podejmujesz się wyzwania? Najbardziej spostrzegawczym osobom udaje się ją odnaleźć w zaledwie 15 sekund. Sprawdź, czy jesteś jedną z nich.

Zakupy koszyk AuchanWcale nie Biedronka ani Lidl. Wiemy, gdzie zrobisz najtańsze zakupy, wyniki badań zdumiewająCzytaj dalej

Zagadka ze zwierzakami. Ćwicz swój umysł

W sieci jest prawdziwe zatrzęsienie łamigłówek, które pomogą nam rozwijać swoją spostrzegawczość. Wykonywanie ich regularnie sprawi, że wzrok się wyostrzy. Nic dziwnego, że chętnie je rozwiązujemy. Niedawno z uporem maniaka na zdjęciu poszukiwany był kot. Internauci bez problemu znajdowali pięć zwierzaków, ale już z szóstym nie mogli sobie poradzić.

Jeżeli szukasz wyzwań, z pewnością powinieneś zobaczyć kolejną zagadkę. Skierowana została ona bezpośrednio do fanów kryminałów - podobno oni jako pierwsi odnajdą złodzieja. Lubisz logiczne zagadki? Koniecznie sprawdź tę z zapałkami, niejedna osoba poddawała się już po kilku sekundach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zaczęła rodzić.Kobieta nagle zaczęła rodzić. Chwyciła za telefon i poprosiła 10-letniego synka o niebywałą rzeczCzytaj dalej

Zagadka z osą. Rozwiązanie łamigłówki

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którym udało się bez podpowiedzi odnaleźć, skrywającą się na obrazku osę. Jeżeli jednak nie udało Ci się poprawnie opowiedzieć na zagadkę, poniżej znajduje się rozwiązanie. Trzeba przyznać, że nie należała ona do najłatwiejszych.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają

2. Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt

Gdzie skryła się maleńka osa? Osa ukryła się na samym dole obrazku, mniej więcej na środku. Żeby ją dojrzeć, wystarczy odszukać różowy kwiat. Tuż obok niego z prawej strony ukrywa się niepozorna, maleńka osa. Czy znając rozwiązanie zagadki, zgodzisz się, że rzeczywiście była ona aż tak skomplikowana?

Obrazy Pikio

PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ ROZWIĄZANIE ZAGADKI

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cierpisz na przewlekłe przeziębienia? Uważaj, może to być objaw nowotworu
  2. Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopak
  3. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  4. 17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło
  5. Wszedł na plebanię i zaczął robić karygodne rzeczy w biały dzień. Zatrzymano go na gorącym uczynku
  6. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy

Roksana WęgielRoksana Węgiel powiedziała, jakiej swojej piosenki nie lubi. Ogromne zdziwienie dla fanówCzytaj dalej

źródło: blog firsttunnels

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News