Wśród grzybów schowała się myszka, ale widzi ją tylko 1 na 12 osób. Wyzwanie dla najbystrzejszych

Wśród grzybów schowała się myszka, ale widzi ją tylko 1 na 12 osób. Wyzwanie dla najbystrzejszych Źródło: Gergely Dudás/Dudolf

Najprawdopodobniej każdy z nas kiedyś zmierzył się z wyjątkowo problematyczną łamigłówką. Ta zagadka z pewnością poruszy szare komórki wszystkich, którzy podejmą się wyzwania i spróbują odnaleźć wśród grzybów małą myszkę. Niewiele osób potrafi zlokalizować tego uroczego gryzonia.

Nic tak nie potrafi wysilić naszego mózgu jak trudna zagadka. Temu zadaniu mogą sprostać tylko najbystrzejsze osoby. Ciężko uwierzyć, ale myszkę ukrytą pośród grzybów potrafi odnaleźć tylko 1 na 12 osób. Czy zaliczasz się do tej grupy?

Ta zagadka to nie lada wyzwanie

Już wcześniej przedstawialiśmy łamigłówkę, którą potrafiły rozwiązać najbystrzejsze osoby. Trzeba było wykazać się w niej zdolnościami, których nie powstydziłby się najlepszy detektyw. Teraz zagadka w dużej mierze opiera się na naszej spostrzegawczości. Wiele osób nie potrafi jej rozwiązać i się poddaje. 

Zagadka została stworzona przez znanego rysownika, który nazywa się Gergely Dudás, a jego pseudonim to Dudolf. To nie pierwsza łamigłówka jego autorstwa. Wcześniej mogliśmy zmagać się z poszukiwaniami pandy pomiędzy bałwanami. Co tym razem zaprezentował nam rysownik?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grzyby i ukryta myszka

Obrazek przez niego wykonany przedstawia gąszcz grzybów najróżniejszej maści, wśród których schowała się myszka. Nie da się ukryć, że ta zagadka to duże wyzwanie, a sprostają mu jedynie najbystrzejsze osoby. Jeżeli ci się nie uda, nie przejmuj się. Możesz próbować do skutku, twój mózg tylko podziękuje za zmuszenie go do aktywności, a zagadka nie ma ograniczenia czasowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Zwłaszcza córka bardzo przeżywa pożegnanie, został jej tylko jeden koń

2. Kasia Cichopek przesadziła. Do sieci trafiło nagranie z mężem, fani zażenowani

Już teraz możesz przekonać się czy cechuje cię niebywała spostrzegawczość, wyróżniająca się na tle większości osób. Im szybciej dostrzeżesz myszkę, tym bystrzejszy jesteś. Nie pozostaje nic innego niż przystąpienie do poszukiwań. Gdzie ukryła się ta myszka?

(Gergely Dudás/Dudolf)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wybitna reżyserka. Lekarze byli bezsilni
  2. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  3. Wiadomo, jaki był sekret figury księżnej Diany. Stosowała dietę, kucharz wszystko ujawnił
  4. Pielęgniarka cały dzień chodziła w maseczce i ignorowała ból. Niedługo potem sama trafiła na ostry dyżur
  5. Władysław Hańcza zostawił żonę z niebywałego powodu. Najbardziej jednak dziwi, co miał zrobić potem
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Źródło: Insider

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News