To nie jest prosta zagadka
Mentalfloss.com
Agata Jaroszewska - 18 Lipca 2020

Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund

Zagadka nie należy do najłatwiejszych, ale uwierzcie, że jeśli uda wam się znaleźć klawiaturę skrytą między ciekawskimi zebrami, będziecie mieli powód do prawdziwej dumy. Zwierzęta swoim umaszczeniem skutecznie odwracają uwagę od instrumentu i wystawiają wasz zmysł wzroku na próbę. Podejmujecie to wyzwanie?

Zagadka sprawi wam zapewne wiele trudności. Jej rozwiązanie wymaga silnej koncentracji i wytężenia uwagi. Podejmiesz się rzuconego przez zebry wyzwania i wskażesz, gdzie na obrazku znajduje się klawiatura?

Syn Beaty SzydłoCo się dzieje z Tymoteuszem Szydło? Nagle zapadł się pod ziemięCzytaj dalej

To na pewno nie jest prosta zagadka

Zagadka potwierdzi lub zaprzeczy szumnie wypowiadanej przez was tezie o tym, że należycie do grona bystrzaków. Mamy nadzieję, że rzucicie okiem na pozornie banalny obrazek wypełniony biało-czarnymi zwierzakami zwróconymi w twoją stronę. Niech cię nie zmylą ich ciekawskie pyszczki, odwracają one uwagę od tego, co czego poszukujemy na ilustracji. Artysta zdecydował się udowodnić wam, jak łatwo oszukać zmysł wzroku. Kolorystycznie monotematyczny obrazek na pewno sprawi wam nie lada kłopot, jednak taka gimnastyka dla szarych komórek na pewno będzie przydatna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sylwia BombaSylwia Bomba opublikowała zdjęcie sprzed wielu lat. Trudno ją rozpoznać, niebywałe jak się zmieniłaCzytaj dalej

Czy widzisz instrument ukryty wśród zwierząt?

Wytęż swój wzrok i sprawdź, czy jesteś w stanie zauważyć, gdzie ukryty został instrument. Biało czarne klawisze zostały ukryte wyjątkowo sprytnie, a monotonna kolorystyka ilustracji sprawia, że poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej niż w innych tego rodzaju zagadkach. Możliwe, że będziesz potrzebował pomocy w odnalezieniu klawiszy, lecz nie wstydź się tego. To nic złego poprosić o pomoc, a możesz w ciekawy i zabawny sposób spędzić nieco czasu z najbliższymi. Kiedy natomiast wspólnymi siłami nie uda wam się odnaleźć poszukiwanego instrumentu, mamy dobre wiadomości. Na samym dole artykułu umieszczamy obrazek z zaznaczonym miejscem, w którym ukryta została klawiatura.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal po kolejnym ślubie kościelnym Kurskiego. Opublikowano ostre oświadczenie

2.Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Spróbuj swoich sił i sprawdź czy jesteś bystrzakiem

Wszyscy, dla których ta zagadka nie stanowi wyzwania, powinni skorzystać z innych łamigłówek oraz testów na spostrzegawczość, jakie znajdują się w naszych serwisie. Regularne korzystanie z takich rozrywek i gimnastyki dla mózgu może przynieść w przyszłości wymierne korzyści. Sprawdź zatem, czy jesteś w stanie pomiędzy tłumem zebr znaleźć biało-czarne klawisze. Widzisz je? Jedynie 1 na 12 osób potrafi znaleźć ją w 10 sekund, także przygotuj stoper i pochwal się wynikiem.

Obrazy Pikio

Źródło: Mentalfloss.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Nie żyje aktorka seriali na TVP i TVN. Wiadomość gruchnęła nagle, smutne
  4. Jacek Kurski wziął kolejny ślub kościelny. Czego mu życzycie na nowej drodze życia?
  5. Gwiazda TVN błaga publicznie o pomoc. Liczy się każdy gest
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Serial "Przyjaciółki" został na razie zawieszony z racji, iż wykryto koronawirusa wśród osoby pracującej na planieGwiazda „Przyjaciółek” przerwała milczenie. Zdradziła, co się dzieje na planie, fani nie mieli pojęciaCzytaj dalej

Źródło: Mentalfloss.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News